Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic  Star Wars: The Old Republic je ambiciózní online RPG hra (MMORPG), která vznikla místo třetího pokračování oblíbené série Knights of the Old Republic. Je pokračováním prvních dvou dílů, ale zároveň online hrou, u kterých je zatím typická absence vlivu hráče na příběh hry, a právě The Old Republic tuto skutečnost změnila. Bioware dalo najevo, že „tOR" bude KotOR 3, 4, 5, 6, a mnohem více. Příběh se odehrává tři sta let po událostech prvních dvou dílů, kdy nastane křehký mír mezi opravdovým sithským Impériem, které se vynořilo z hlubin vesmíru, a Republikou, která viní Jedie, že nezabránili Sithům v takovém pokroku. Konflikt nevyřeší pouze Síla, poněvadž Sithové z neznámých důvodů navrhli mír a Jediové se stáhli na rodnou planetu. Hráč se tak ujme povolání na straně Impéria, nebo Republiky, které se spoléhá na Sílu nebo běžné schopnosti.

 The Old Republic je online pokračování ze světa KotORu a náhrada za ukončené MMORPG Star Wars Galaxies. tOR zprvu vyvolalo nejistotu kvůli nedostatku zkušeností vývojářů, zda se poučili z chyb minulých her a ze slibovaných revolučních změn. Bioware jsou jedni z mála, kdo mohl tuto nejistotu zlomit a uspět. I přes bezchybný start se to povedlo až po roce ostrého provozu, přidáním nového End Game obsahu a Free 2 Play modelu. Zprvu velmi komiksové výtvarné pojetí je dnes plně odpovídající grafickému stylu Star Wars a KotORu díky licencovanému „Hero" enginu. Ten byl vytvořen speciálně pro online hry. „tOR" byl ve vývoji přes čtyři roky a plánované vydání se zpozdilo o půl roku.

 

VÝVOJ: BioWare Corp.
ŽÁNR: Placené MMORPG s možností Free2Play
DATUM VYDÁNÍ:         Prosinec 2011
PLATFORMY: Microsoft Windows
NÁROKY: nVidia 8800GTS, AMD HD3850, Core2Duo, 4GB RAM
INSTALACE: 20GB +

 


Úvod do příběhu TOR
25.10.2008 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [0]

Náš nový redaktor Vorenus připravil překlad rozsáhlého článku o příběhu MMORPG The Old Republic. Článek si můžete přečíst zde. Navíc byly přidány nové informace do článku první info.

 

Grafika v TOR
24.10.2008 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [12]

Jak jste si mohli všimnout ze screenů, grafika The Old Republic má jasně vymezené aspekty, kterých se drží. Určitá dávka stylizace v kombinaci s ručně dělanými texturami udává atmosféru této nově produkované MMORPG ze světa Star Wars. Zatím je těžké soudit, jak Bioware svůj záměr dotáhnou do konce, protože doposud vydané screeny jsou pozue z pre-alfa verze a již mnoho z nich bude k dnešnímu datu neaktuálních. Příkladem máže být palác řádu Jedi na planetě Tython, který nevyšel podle představ tvůrců a bude vystavěn uplně odzačátku znovu.


 
 Vývojáři se ovšem chlubí propracovaným kolizním systémem v průběhu boje. Byl vybudován složitý mechanismus časování animací, umožňující realistické souboje, kde se světelné meče (či jiné zbraně) opravdu sráží a navozují pocit opravdového boje.

 

Spouštíme sekci: The Old Republic
23.10.2008 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]

Jak jste si již možná všimnuli, už od včerejšího dne nám v našem menu svítí logo Star Wars: The Old Republic, avšak teprve dnes můžeme prohlásit, že sekce pro MMO hru The Old Republic je plně zprovozněna. Kromě včerejších informací od Dromedarra jsme také přidali první screenshoty a artworky, jež si od současné chvíle můžete prohlédnout i u nás. Zavítejte tedy do sekce Star Wars: The Old Republic.

SW The Old Republic informace
22.10.2008 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [1]

Něco málo prvních faktických informací o Star Wars The Old Republic naleznete v článku zde. Postupem času bude článek updatován podle dalších sdělení od Bioware.

Star Wars The Old Republic oznámeno
22.10.2008 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [8]

Star Wars: The Old Republic MMO je oficialně oznámeno. Informace a screenshoty jsou zde. BioWare taktéž spustil oficiální stránkuna adrese www.swtor.com a najdete tam spoustu informací. Na dnešní odpoledne pak pro vás Dromedarr připravuje velký článek s rozsáhlými informacemi. Mimochodem, jaké jsou vaše první pocity a názory? Jste spokojeni s MMO anebo jste čekali třetí díl?

Oznámení nového KotOR projektu dnes v noci
21.10.2008 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]

Nový díl do série Knights of the Old Republic je doslova za dveřmi. Již v dnešních pozdních hodinách (kolem 23:00) se oficiálně dozvíme, na čem celé ty roky vývojáři z BioWare - ve spolupráci s LucasArts - makají. Největší šance se dávají MMO titulu z prostředí výše zmiňované série. Hodně hráčů si pak přeje plnohodnotný třetí díl, jenž ale podle prvních odhadů oznámen nebude. Celou akci můžete sledovat živě pomocí internet liveblog prezentace. Více na 1UP.com.

Tato novinka vyšla původně na Hratelně.cz - odkaz .

Oznámení od Bioware a LucasArts
07.10.2008 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [28]
 
 
 
 
 ČEKANÍ SKONČILO!
 
Toto je nascanovaná pohlednice rozeslaná mnoha firmám v USA. Z 2. strany je pozvánka na 21. října 2008 do San Francisca, kde bude oznámena dlouho očekavaná hra! Takže konečně bude vše odhaleno a roky dohadů budou navždy umlčeny.