Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě

VESMÍRNÉ BITVY & LODĚ

Hyperprostorem se cestuje už několik milénií a technologie vesmírých lodí se vyvíjí neustále kupředu. Vylepšené štíty či zbraně jsou samozřejmostí na každé lodi. V dobách Hyperprostorové války vyvinuli specialisté novou generaci lodí. Republikoví a imperiální inženýři vynalezli několik unikátních modelů pro oficiální používání, avšak některé z těch lepších kousků našli uplatnění na černém trhu, kde jsou námezdní lovci, pašeráci či piráti schopni utratit velké jmění jen proto, aby měli ve svém vlastnictví jednu z nejlepších technologií.


Důležité mise ve vesmíru


Cestování vesmírém má být ve Star Wars: The Old Republic jeden z nejzajímavějších prvků. Nepůjde pouze jen o obyčejný přelet mezi planetami, ve vesmíru se budou odehrávat i samotné mise, ve kterých budete manévrovat ve smrtícím poli asteroidů, budete střílet po nepřátelích a celkově si budete připadat jako v nějaké vesmírné bitvě z dobře známých filmových epizod. Na zachování atmosféry byl pro vesmírné bitvy použit bojový systém, jenž je navrhnut tak, že poletíte přímo určenou trasou a jakožto pilot se budete snažit vyhnout se překážkám a postřílet vše, co se vám jen připlete do cesty. Cílem je poskytnout co nejlepší filmový zážitek a stejně jako například Luke Skywalker v bitvě o první Hvězdu smrti, tak i vy máte možnost změnit historii celé galaxie.

Plnění úkolů

Ať už máte za úkol zúčasnit se některé z bitev anebo jen prostě musíte přepravit důležitý náklad z jednoho koutu galaxie do druhého, vždycky půjde o pořádnou zábavu. Váš konečný úkol například může být doprovod spojeneckého raketoplánu do bezpečí či zničení celého nepřátelského křižníku. Na čím vyššíim levelu vaše postava bude, tím obtížnější a komplexnější vesmírné bitvy bude absolvovat, nehledě na to, že za úspěšné mise dostane více a více peněz.Prozkoumejte galaxii


Vaše cesta vesmírem se bude určovat podle toho, jak se bude odvíjet scénář hry. Podíváte se tak na ty nejnebezpečnější místa s velkou hustotou asteroidů, chybět nebudou ani velké a různorodé planety rozseté po celé galaxii. S vesmírnou částí hry Star Wars: The Old Republic tedy zažijete spoustu vzrušujících okamžiků na těch nejrozmanitějších místech.

Pokud by vám ale vesmírná část z různých důvodů nevyhovovala, nemusíte se bát. Vývojáři jsou vědomi, že ne všichni chtějí plnit úkoly mimo planety, a tak potvrdili, že vesmírné bitvy budou zcela dobrovolné a nebude povinné se jich zúčastnit. A v čem se bude létat? Výběr lodí naleznete níže.

Vyberte si loï:

 

Trailer na vesmírné bitvy (CZ titulky)

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
3.

C.I.S.I. - 29.02.2012 | 17:13

Capo: trailer je s titulkama. Musis si je zapnout pomoci ikonky "CC"

2.

Kold - 15.07.2011 | 11:18

Já jsem si o těch lodích moc nečetl, neboť jsem teïkom neměl čas, ale myslím si, že to bude asi takto - každá třída (povolání) bude mít svou specifickou loï, charakterizující to povolání a každý by mohl mít s tou lodí nějaký bonus.

1.

gorilag - 25.06.2011 | 16:01

moze mat napriklad smuggler lod Jediaojov ??