Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě » D5-Mantis

Výrobce: Kuat Drive Yards (orbitální doky planety Kuat)
Model: D5-Mantis - hlídková loï

Určeno pro:

Vzácné a nejlepší ve své třídě, to je plavidlo D5-Mantis, alfa predátor chladných hlubin vesmíru. Mantis byl navržen ke splnění náročnějších požadavků běžných u daleko větších interdikčních plavidel, má tak kompaktní konstrukci a nade vše je postaven k boji. Díky použití tří zatahovacích zbraňových gondol s nezávislými zdroji energie je Mantis schopen bezpečně využít zbraňové systémy určené pro plavidla větších tříd. Zároveň je schopen značně zredukovat svůj profil za účelem uložení celého plavidla do nákladních lodí po bok dalších Mantisů. Navíc inženýři „D-5tky“ zmírnili to, co by jinak byl velmi extrémně stěsnaný prostor.

Využili efektivně prostor na výšku a minimalizovali počet lodních přepážek, aby poskytli plavidlu otevřenější prostory a zajistili jednoduchý přístup pro údržbu. Kvůli nepřístupné ceně výroby kompletně nezávislého dálkového plavidla se Mantis nikdy nedočkal své velkovýroby. Zahlédnout některý v provozu je tak velmi vzácné a ukázkou, že majitel disponuje výjimečnými prostředky.

Rozšířené info
Není žádnou náhodou, že se Mantis podobá slavné lodi Slave I námezdního lovce Boby Fetta z filmové trilogie, protože i v samotné hře bude tato loï patřit výsadně lovcům. Bude v podstatě vaším domovem a základnou a zažijete s ní mnoh vesmírných bitev. A jak už to tak bývá, nebude to tak vzácná loï, jak se z profilu dočtete, respektive to budete záležet na vás, pokud se pro námezdního lovce rozhodnete.

Průlet lodí:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.