Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Povolání » Bounty Hunter

 Lovec, stopař, nájemný vrah

Bezpočet nepřátel stojí v cestě Sithského impéria v honbě za nadvládou. Impérium rozhodně nešetří na likvidaci těchto hrozeb a nabízí vskutku velké odměny, aby zaujalo nejnebezpečnější lovce v galaxii. Dostat se na černou listinu Impéria znamená strávit zbytek života ve strachu a paranoidně čekat, kdy se stane něco špatného. Otázkou není, jestli vás námezdní lovec najde, ale kdy.

Nechvalně proslulí a zároveň neznámí, námezdní lovci, jsou něčím mnohem víc, než jen žoldáky - jsou dědici profesního odkazu - starobylým bratrstvem se slavnou minulostí. Jelikož stopování unikajících cílů přes různé hvězdné systémy vyžaduje velké znalosti. Obzvláště, když se jedná o prominentní, mocné a často k boji připravené cíle. Nadšení stopaři z mnoha oborů se vydávají ve stopách námezdních lovců, ale jen ti nejtvrdší v tomto smrtícím a konkurenčním byznysu přežijí. Životní dráha námezdního lovce je vždy na štíru, nemálo riskantní, a vede jen ke dvěma výsledkům. Život bezectné slávy… nebo rychlá a potupná smrt.

Vztahy s Impériem

I když Impérium neakceptuje divokou nezávislost námezdních lovců, dokáže udělat výjimku tomu, kdo přináší výsledky. Jen málo lidí v galaxii má žaludek na splnění delikátních a nelítostných úkolů, ve kterých námezdní lovci excelují. Nicméně, v Impériu nikdo není nenahraditelný, a tak i ti nejzdatnější musí stále prokazovat svou hodnotu. V povolání lovce odměn je jméno „vše“ a s každým zářezem na pažbě se zvyšuje jak renomé, tak cena.


Frakce a loajálnost

Námezdní lovci jsou daleko od toho, co můžeme nazvat stejnorodou skupinou. Pocházejí ze všech ras a frakcí, a každý pronásleduje kořist svým unikátním způsobem. Někteří se drží drsného mandalorianského kodexu cti, jiní se řídí pouze svým vlastním morálním kompasem. Jsou i tací, kteří pracují jen pod záštitou organizace s níž sounáleží, zatímco další necítí loajálnost k nikomu. Přestože jsou lovci odměn spřízněné duše, tak se jim nedá vždy věřit; zvláště mezi notoricky známými členy této profese. Konkurence dělá nejkrutější nepřátele i z kolegů. Dokonce i zaměstnavatelé provozují vlastní skrytou agendu. Situace se rychle mění, jakmile nastanou komplikace… a ty nastanou vždycky. Střídající se loajalita, nepřekonatelné vyhlídky a smrtící zúčtování jsou běžné události v životě námezdního lovce.

Průzkum terénu

Námezdní lovci se po galaxii pohybují, jak se jim zlíbí, někteří pracují sami, jiní ve skupinách. Ačkoli, pro lovce není neobvyklé pronásledovat kořist po světech Jádra, většina práce se odehrává ve Vnějším okraji, kde se snaží nepolapitelné a ostražité cíle najít místo k úkrytu.

Vyzbrojování

Nejlepší obranou je příprava, a nejmodernější ochranná výstroj je pro většinu námezdních lovců standardní výbavou. Øemeslníci často stráví měsíce, až roky, ruční výrobou těžkých zbrojí pro lovce odměn, aby zajistili nepřekonatelnou odolnost vůči všem typům zbraní, ale zároveň umožnili maximální pohyblivost a všestrannost. Nicméně, útok je stejně důležitý jako obrana, efektní výzbroj je pro lovce nezbytnost, pokud si bude muset prostřílet cestu ven z nepříjemné situace. Slýchává se, že lovci odměn utratí za pokročilé blastery částky, za jaké by někteří koupili celou hvězdnou loï.

Bojová taktika

Lovec odměn pronásleduje svůj cíl se zarputilým odhodláním a metodickou přesností, ať už pracuje pro kredity nebo z principu. Námezdní lovci jsou také známí pro svou všestrannost na bojišti a schopnost boje zblízka i s uživateli Síly. Tyto legendární schopnosti jim získali přezdívku „Zabijáci Jediů“. Lovec je ozbrojen nejvíce pokročilými zbraněmi, jaké se dají na černém trhu sehnat. Ať už musí čelit komukoli, spoléhá se na těžkou palebnou sílu, ale vždycky má nějaký trik nebo pomůcku v zásobě.

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.