Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars BattlefrontStar Wars: Battlefront - první trailer a informace
20.04.2015 22:57 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [4]

Tak jsme se dočkali. Nový Star Wars: Battlefront byl minulý pátek oficiálně odhalen na právě skončené akci Star Wars Celebration v Anaheimu. Pojïme si shrnout ty nejpodstatnější novinky, které jsme se prozatím o hře dozvěděli.

Star Wars: Battlefront vyvíjí švédské studio DICE, které se proslavilo především díky multiplayerové sérii Battlefield. Tvůrci ovšem už počátku slibují, že nechtějí dělat pouhou kopii Battlefieldu a pokusí se vytvořit kompletně odlišnou hru.

Základní hra bude obsahovat celkem osm map na čtyřech planetách - Hoth, Tatooine, Endor a Sullust. Autoři odůvodnili tento nízký počet map tím, že chtějí dát přednost kvalitě před kvantitou. Všechny mapy mají být do posledního kousku detailně propracované. Další výraznou změnou oproti Battlefieldu je naprostá absence herních tříd. Hráč si jednoduše navolí výbavu a jde do boje. K vítěznému konci je samozřejmě potřeba spolupráce všech hráčů, takže bude nutné mít vyvážený tým. Těžko zřejmě vyhrajou bitvu vojáci vybavení pouze bazukou. Stejně jako v předchozím díle, tak i zde dostaneme možnost ovládat oblíbené hrdiny. Zatím víme pouze o Darth Vaderovi či Boba Fettovi. Další jména očekáváme brzy.

Nyní ovšem informace, které můžou být pro někoho zklamáním. Hra nenabídne bitvy z období Klonových válek a prozatím nebyly potvrzeny ani vesmírné bitvy. Samotné letecké bitvy chybět nebudou, jen se budou odehrávat u povrchu planety či v atmosféře. Zajímavou informací také je, že hráčům nebude umožněno na vlastní kůži ovládat AT-AT. Pohyb tohoto kolosu půjde zřejmě ovlivňovat pouze prostřednictvím rozkazů. Nedočkáme se rovněž singleplayerové kampaně. V offline režimu si můžete zahrát pouze s počítačovými boty anebo s kamarádem ve splitscreenu. Bitev se bude moct současně zúčastnit maximálně 40 hráčů, na některých mapách to může být i méně. 32 vs 32 či 64 vs 64 tedy nečekejte.

Celá hra běží na Frosbite enginu, takže není potřeba mít strach o kvalitní grafické zpracování. Hra vyjde 17. listopadu v USA a 20. listopadu v Evropě na PS4, Xbox One a PC. Již 8. prosince bude pro všechny majitele hry dostupné první bezplatné DLC Battle of Jakku, které obsahově nabídne, jak už název napovídá, bitvu na planetě Jakku. Že vám toto jméno nic neříká? Nedivíme se. Jedná se o zcela novou lokaci z chystané sedmé filmové epizody (písečná planeta s troskami Star Destroyeru a X-Wingu z traileru). Předplatitelé ovšem dostanou tento obsah o týden dříve, tedy 1. prosince. Jak to vidíte s novým Battlefrontem vy? Podělte se o své dojmy v komentářích. V naší galerii si pak můžete prohlédnout všech šest vydaných screenshotů.

Battlefront nás láká novým artworkem
30.01.2015 13:39 | Autor: Fluke | Komentáře [0]

Studio Dice sice od poslední E3 okolo Battlefrontu mlčí, ale přesto se nás snaží navnadit novým artworkem z připravované hry. Jde o klasické ztvárnění jakési bitvy na Endoru mezi Impériem a Rebely, jako z filmu. V této fázi vývoje už můžeme říct, že Endor bude jedno z bojišť, protože Dice cílí vydání hry k premiéře epizody VII na konci roku.

Design Director Battlefrontu, Niklas Fegraeus, přibližuje i rozdíly velikostí map, zimní pláně Hothu mají být větší oproti Endoru, protože mapy budou speciálně upravené podle módu jaký hrajete. Hlavní snahou, kromě variability prostředí, je umožnit hráčům prožít všechny ty velké filmové bitvy.

Další zajímavostí je, že Dice se pustilo i do Fotogrammetrie, za pomoci fotografií, ze kterých se určuje jejich pozice v prostoru mohou v grafice dosahovat nevídané úrovně detailu. Největším problémem je pro ně naplnit a regulovat očekávání fanoušků Star Wars i Battlefronut samotného. To nás vůbec nepřekvapuje :)

Fegraeus prozrazuje pro nás nejdůležitější věc, představení hry můžeme očekávat naplno už toto jaro. Od partnerů, kterým hru ukázali zatím slyší názory, že se nejedná o typickou střílečku a plně vychází ze Star Wars světa. Z toho máme samozřejmě v SWGC radost, protože ač by nám popravdě stačil Battlefield dnešních kvalit ve světě Star Wars, tak určitě nepotřebujeme další kopii této známé série.

Zdroj: IGN

Star Wars Battlefront se objeví na E3 2014!
08.05.2014 15:05 | Autor: Pierry | Komentáře [0]

V minulých dnech bylo potvrzeno ze strany EA poskytnutí bližších informací o Star Wars: Battlefront na E3 2014. Generální ředitel EA Andrew Wilson to oznámil včera na konferenčním svazu investorů. „Na Battlefrontu práce pokračuje velmi dobře,“ zmínil Wilson, když si také pochvaloval Frostbite 3 engine, na kterém je hra stavěna. Moderní engine zajistit podporu inovací s vysokou kvalitou přidal na svazu Andrew Wilson.

Nicméně se taktéž svěřil, že je zde stále spoustu práce tím pádem není zřejmé, zda DICE E3 obohatí předvedením dema ze samotné hry nebo přijdou jen s další upoutávkou. Navíc EA oznámilo, že má dalších 6 her, které dosud nebyly oznámeny (Star Wars hry?). E3 2014 se bude konat 9.června v pondělí v Los Angeles.

Nový Star Wars Battlefront bude kanonický, slibuje LucasFilm
06.05.2014 14:33 | Autor: Pierry | Komentáře [2]

Okolo Star Wars Battlefront je dlouho ze strany EA a LucasFilm ticho po pěšině. Nedávno LucasFilm oznámil, že všechny doposud vydané knížky, hry a komiksy (tzv. Expanded Universe) nejsou nadále skutečnou dějovou linií ze světa Star Wars a bude zcela nový děj.

Fanoušky Star Wars Battlefront možná překvapí skutečnost, že je nám tímto v Battlefrontu slíbená kanonická propojenost s novými filmy. Můžeme se tak těšit na nové postavy, lokace a další, které budou ve hře představeny. Tímto by Battlefront měla být první kanonická hra ze světa Star Wars. Snad EA brzo prozradí víc informací třeba na E3 2014.

Star Wars Battlefront oznámen + Teaser Trailer!
10.06.2013 23:45 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

EA na své E3 konferenci představilo nový STAR WARS BATTLEFRONT! Zatím bez číslovky, podrobnosti snad brzy.