Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Star Wars Battlefront se objeví na E3 2014!
08.05.2014 15:05 | Autor: Pierry

V minulých dnech bylo potvrzeno ze strany EA poskytnutí bližších informací o Star Wars: Battlefront na E3 2014. Generální ředitel EA Andrew Wilson to oznámil včera na konferenčním svazu investorů. „Na Battlefrontu práce pokračuje velmi dobře,“ zmínil Wilson, když si také pochvaloval Frostbite 3 engine, na kterém je hra stavěna. Moderní engine zajistit podporu inovací s vysokou kvalitou přidal na svazu Andrew Wilson.

Nicméně se taktéž svěřil, že je zde stále spoustu práce tím pádem není zřejmé, zda DICE E3 obohatí předvedením dema ze samotné hry nebo přijdou jen s další upoutávkou. Navíc EA oznámilo, že má dalších 6 her, které dosud nebyly oznámeny (Star Wars hry?). E3 2014 se bude konat 9.června v pondělí v Los Angeles.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.