Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Crew Skills

Crew Skills jsou...

Galaxie ve Star Wars: The Old Republic ukrývá spoustu cenných zdrojů, hi-tech vychytávek či fascinujících příležitostí. Ovšem který hrdina má čas na to, aby brázdil vesmírem a všechny tyhle vymoženosti sbíral? Na scénu musí tedy vaše posádka. Crew Skills (schopnosti posádky) systém vám umožní věnovat pozornost všemu, co galaxie nabízí, aniž byste kvůli tomu museli obětovat čas z vašeho dobrodružství v hlavní herní linii. Vaší posádce jednoduše zadáte, aby sbírali suroviny, vyráběli zbraně (crafting) či se dokonce vydali na vlastní mise, ze kterých vám pak přinesou různé odměny. Schopnosti posádky jsou tedy velmi užitečnou věcí, díky níž nebudete muset odbíhat od akce.


Crew Skills trailer s CZ titulky

Vaše vesmírná loï je domovem jak pro vás, tak pro vaši posádku. Zatímco vy máte plné ruce práce na různých místech v galaxii, ostatní členové budou čekat na vaše rozkazy, které můžete na loï bezproblémově poslat. O věcech, jež může vaše posádka díky tomuto systému vykonávat, jsme psali už výše. Avšak mnohdy bude záležet také na tom, jakou mají postavu minulost a charakter, čili je logické, že některým půjdou různé schopnost lépe než jiným a vy se podle toho budete pravděpodobně řídit.

Inu, o jakých schopnostech tu vlastně mluvíme a co všechno jde společníkům zadávat?


Gathering Skills (sbírání)

Během cestování po planetách narazíte na různé a ve většině případů exotické suroviny a na hodnotné informace. S tím správným tréninkem se vám a vaši posádce otevřou možnosti v podobě prohledávání materiálů, rozebírání počítačů či vyhledávání cenných artefaktů. Suroviny a informace pak můžete prodat na tržišti, díky čemuž získáte několik kreditů, anebo je posádka využije k výrobě nových věcí. Pokud se vám budou tyto schopnosti líbit, pak jimi můžete obsadit všechny tři  dostupné sloty pro Crew Skills.

Bioanalysis (bioanalýza)
- schopnost posbírat materiál z různých potvor a rostlin.
Scavenging (prohledávání)
- umožní vám získat užitečné materiály a části ze starých a poškozených technologií.
Slicing (obejití)
- naučíte se obejít zabezpečené systémy, ze kterých pak vytáhnete důležitá data a vzácné schémata.
 DOPOSUD NEPØEDSTAVENO

Crafting Skills (výroba věcí)

Hlavním pilířem craftingu jsou nalezené materiály jak vámi, tak vašimi společníky. K dispozici budete mít výrobu zbraní, brnění, implantátů či jiných užitečných vynálezů - bude jen záležet na tom, jakou specializaci posádce určíte. A zase je můžete využít buï vy sami osobně anebo je prostě střelíte na jednom z tržišť, kde po nich vždycky bude poptávka.

Všechny akce spojené s Crew Skills vám budou přeposílány, takže pokud se jeden z vašich společníků vrátí na loï se zajímavou surovinou, stačí vydat rozkaz jinému členu posádky, který okamžitě surovinu využije a začne makat na výrobě nějakého předmětu. O tom, že se kvůli tomu nemusíte vracet zpátky na svou loï, se snad už nemusíme ani zmiňovat. Crafting je velmi náročnou specializací, což má za následek to, že do jednoho ze tří dostupných slotů si z této oblasti můžete dosadit pouze jeden.

Armormech
- schopnost pracovat s těžkými kovy a elektronickými štíty, ze kterých pak můžete zkonstruovat všechny typy osobních brnění.
Artifice
- díky precizní zručnosti vyrobíte artefakty Jediů a Sithů. 
Biochem
- inženýrství umožňující vyvíjet chemické látky a biologické implantáty. 
Armstech
- zatím žádné informace.
DOPOSUD NEPØEDSTAVENO
DOPOSUD NEPØEDSTAVENO

Mission Skills (plnění úkolů)

Schopnost plnění úkolů je velmi unikátní součást Crew Skills. S těmito schopnostmi se na váš rozkaz vydá posádka napříč galaxií na různé mise, na nichž získá informace, kořist nebo splní jiné úkoly, za které vám donese odměny. Mission skills fungují tak, že si vyberete společníka, zvolíte mu misi z dostupné nabídky a on už se vydá na výpravu.

Vedení výzkumu, účast na diplomatických misích či obchodování se zbožím. Zhruba takové úkoly na vaše společníky čekají. Někteří dokonce dokážou získat body Temné nebo Světlé strany. Stejně jako u ostatních skillů, i zde dělá vaše posádka naprosto sama s tím, že vám po úspěšném absolvování mise přinese náležitou odměnu. Do volných slotů Crew Skills systému můžete dosadit libovolný počet Mission Skills.

Diplomacy (diplomacie)
- umění vést a řídit vyjednávání.
Treasure Hunting (hledání pokladů)
- postava má talent na vyhledávání a následné získání cenných věcí pomocí sledování různých vodítek a stop.
DOPOSUD NEPØEDSTAVENO
DOPOSUD NEPØEDSTAVENO
Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.