Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Flashpointy

Připravte svůj tým na epická dobrodružství

Spojte se se svými nejvěrnějšími spojenci a vydejte se s nimi na jedny z nejnebezpečnějších misí v galaxii! Flashpointy jsou akční a na příběhu postavené události, které maximálně prověří vaši skupinku hráčů tím, že je postaví do obtížných situací. Vy a vaše skupina budete potřebovat rozum, schopnosti a všechny dostupné zdroje k tomu, abyste úspěšně došli do vítězného konce. Každý Flashpoint začíná zajímavou dějovou zápletkou, ve které budete dělat několik rozhodnutí - volte pečlivě a opatrně, protože veškeré vaše volby vám určí, komu budete čelit, jak těžké budete mít nepřátele a sami celou příběhovou část nakonec zakončíte. Všechno to nebezpečí ovšem stojí za to, neboť odměny za zdolané Flashpointy jsou jedny z nejlepších věcí, které můžete ve hře získat.

Flashpointy existují na několika místech v galaxii a můžete je opakovat tolikrát, kolikrát jen sami chcete. Ve Flashpointech se objevují nepřátelé, které zničíte pouze dobrou kooperací a zručností. Jsou sice mnohem obtížnější než obyčejné mise určené obvykle pro jednoho hráče, ale po jejich zdolání obdržíte hodnotné odměny. Svolejte tedy své přátele a připravte se na pořádnou dávku multiplayerové akce ve Flashpointech!

Trailer na Flashpoint Taral V (CZ titulky)

 

Na jaké Flashpointy se můžete v The Old Republic těšit?

The Esseles
Dostupné v počáteční fázi hry; pouze pro Republiku

Republikový transport nesoucí vysoce postaveného pasažéra se rázem ocitne pod útokem Impéria. Váš tým musí ubránit loï a eventuálně rozhodnete o osudu pasažéra, který se na lodi nachází.
The Black Talon
Dostupné v počáteční fázi hry; pouze pro Impérium

Kapitán jednoho z imperiálních transportů neposlechl rozkaz a nezaútočil na transport Republiky. Vy a váš tým musíte převzít kontrolu nad transportem a dokončit misi. Necháte kapitána žít, nebo jej zabijete?
Taral V
Dostupné v prostřední fázi hry; pouze pro Republiku

Impérium drží v zajetí rytíře Jedi, který je pro Republiku nesmírně důležitý. Úkol je jasný - dostat se hluboko do nepřátelského území a osvobodit tohoto republikového hrdinu.
Boarding Party
Dostupné v prostřední fázi hry; pouze pro Impérium

Z imperiálnho vězení utekl nebezpečný republikový vězeň a váš tým jej musí vystopovat, aby tak zabránili další devastaci Sithského impéria.
Directive 7
Dostupné v závěrečné fázi hry; pro obě frakce

Vzpurní droidi na vzdáleném měsíci vyrobili technologii, která by mohla masivně zavařit obou stranám. Nezbývá nic jiného, než se na tento měsíc vydat a zabránit co nejdříve této mechanické rebélii.
Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
11.

C.I.S.I. - 18.01.2012 | 13:21

Titulky si muzes nastavit v Preferences.

10.

thomisek - 02.08.2011 | 16:25

ty jo už aby to vyšlo

9.

C.I.S.I. - 05.07.2011 | 01:07

Jeste ne. Zatim je jen ve fazi uzavrene bety pro nekolik vyvolenych.

8.

Fugasek - 05.07.2011 | 00:23

cus SWTOR uz facha ?

7.

MadCiapka - 03.07.2011 | 19:59

Hehe tak tie high-level možno budú dávať zmysel, u nižších sa veµmi rýchlo posunú tak nízko pod level hráča, že nedávajú body ani vhodné predmety. Ja som ho omylom robil neskôr (esseles) a bolo to straaaaašne easy

6.

C.I.S.I. - 30.06.2011 | 15:17

No, na ofic. strankach tvrdi: "Flashpoints exist in specially instanced parts of the galaxy and can be repeated as often as you’d like."

tak jsem z toho ted lehce zmaten

5.

MadCiapka - 30.06.2011 | 11:17

Flashpoint sa myslím ani nedá absolvovať viackrát a light/dark sa z jednej konverzácie/rozhodnutia získávajú iba raz.

4.

Cries - 29.06.2011 | 20:57

LS a DS body budou.

3.

C.I.S.I. - 29.06.2011 | 11:07

No, ja si nejsem jisty, zda nejake LS a DS body budou...zatim jsem to nikde nevidel

2.

Fluke - 29.06.2011 | 01:44

Myslím, že princip flashpointu bude právě, že půjde projít s jednou postavou pouze jednou

1.

Rastaman - 28.06.2011 | 23:34

zajimalo by me jestli kdyz naky tento flashpoint projdu vickrat a vzdy se rozhodnu nejak jestli budu moct takle farmit LS nebo DS body nebo jestli dostanu body jen za svoje prvni rozhodnuti