Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě » XS Freighter

Model: XS - lehký frachťák
Výrobce:
Corellian Engineering Corporation

Určeno pro:

Běžná nákladní plavidla se rychle a značně vyvinula od dob lodí třídy Dynamic používaných během občanské války řádu Jedi. Tenhle „frachťák“ je větší a více univerzální než jeho předchůdci a speciálně model XS představuje různorodou nabídku významných vylepšení, která ho dělají nejrychlejším a nejhbitějším v galaxii. Kromě zvětšeného nákladního prostoru také „XSko“ disponuje tajnými skrýšemi určenými pro přepravu kontrabandu a čehokoli, co kapitán lodi považuje za vhodné skrýt cizím očím.

Jestliže se kapitán jednoduše preferuje vyhnout nalodění, je XS plně schopná i v tomto ohledu. Kromě standardních laserů a torpédových baterií je loï vybavená horními a dolními střílnami, které mohou být ovládány manuálně, nebo dálkově skrze kokpit. Kapitáni těchto lodí většinou žijí přímo na palubě, takže je XS vybavená komfortem, který si jakákoli bytost může jen přát - od rekreačního salonu po doplňující spací ubikace. Není žádný div, že vzbuzuje ve svých majitelích takovou loajalitu.

Rozšířené info
XSko je absolutní malá domů. Kombinace Ebon Hawku a Millenium Falcona vyráběná kde jinde než na Corellii. Na jednu stranu bychom mohli říct, že tvůrcům zřejmě chybí představivost, ale na druhou nám dopřávají všechna SW klišé, která si chceme konečně doopravdy dopřát na vlastní kůži. Chceme být přece praví pašeráci? Tak bychom měli rychle sehnat i Wookieho, protože je čas nalodit tenhle frachťák a tvářit se, že nikdo neví, že má skryté úložné prostory.

Průlet lodí:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.