Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Povolání » Smuggler

 Rychlý, chytrý a nikomu se nezodpovídá

Někdy je štěstí důležitější než um, ale není od věci mít oboje.

Bezzákonnost se stala v počátku devastující války mezi Republikou a Impériem běžnou věcí. A neustále se měnící politická spojenectví a nájezdy pirátů vytvořili z nezávislého cestování vesmírem nebezpečný podnik. Celé hvězdné systémy odříznuté od běžných zásobovacích cest jsou na pokraji kolapsu. Dobrodružná duše, která se nebojí hodit nějaký ten zákon za hlavu, si může přijít přepravou zboží na slušné peníze, ale chce to rychlé reflexy, smysly a ruku neustále na spoušti. I přesto je pašerákův život stále v sázce.

Pašeráci získávají peníze stejně rychle jako nepřátele. V galaxii tak přežívají díky úlisnosti, lstivosti a širokému povědomí o dění v galaxii a znalosti pravidel ulice. Ať už flirtují s atraktivním mimozemšťanem nebo vyjednávají s ostříleným kriminálníkem, jejich šarm je známou výhodou a často lístkem z hroutící se situace. Můžete se spolehnout, že pokud se okolnosti stanou příliš nepříznivé, má pašerák vždy svůj únikový plán. Bohaté zkušenosti v nepozorovaném létání je dělají téměř nepolapitelné. Nicméně, zahnán do kouta, stane se pašerák prohnaným a často smrtícím bojovníkem.

Pašeráci jsou nadevše pány vlastního osudu. I přes svou přízeň ke kreditům je známo, že odmítnou i lukrativní zakázky, jestliže klient vyžaduje příliš velkou kontrolu. Někteří jsou ještě více vybíraví, odmítajíc pracovat s otrokáři nebo zástupci Sithského impéria. V téhle práci každý hledá důvěryhodné spojence, kteří jsou nejen vzácní, ale navíc značně roztroušení. Jestli pašerák proráží imperiální blokádu nebo sejme podrazivšího gangstera, tak se vždy rozhoduje za letu a nespoléhá na předem připravený plán. Každý obchod přináší šanci na bohatství přesahujíc i ty nejdivočejší sny… anebo anonymní smrt v kruté prázdnotě vesmíru.

Vztahy s Republikou

V těchto nejistých časech, tváří v tvář nutnosti výběru frakce, byli pašeráci donuceni zvážit i důsledky možné práce pod těsnou kontrolou prosazenou Sithským impériem. Nicméně, tito nepříliš patriotičtí členové republikové společnosti se většinou hlasů rozhodli, že stranit Republice znamená svobodu. A svoboda přirozeně znamená vše.

Průzkum terénu

I přes svou chytrost a nenápadnost jsou pašeráci zachyceni na bezpečnostních nahrávkách z různých kosmodromů a zabezpečených překladišť přímo při činu. Tyto nahrávky krásně vyzdvihují jejich schopnost přizpůsobit se téměř jakékoliv situaci. Jsou opatrní a mazaní, když jde o vplížení se na nepřátelského území, ale jsou-li přistiženi, ať blafují či karbaní, působí pohodlně i při zinscenování odvážné konfrontace.

Vyzbrojování

Nenosí líbivé zbroje nebo silné blasterové pušky, ale přesto jsou pašeráci pro akci stejně vybaveni. Nošením komfortního a flexibilního oblečení, s vlastní úpravou, jsou schopní lehce se pohybovat a rychle tasit. Běžně nosí jeden až dva rychlopalné blastery, díky čemuž jsou schopni prostřílet si cestu z potíží. Ačkoli jen zřídka je stylovost jejich záměrem, tak k nim přirozeně patří. Elegantní oblečení obecně doplňuje jejich darebácký šarm.

Bojová taktika

Přístup pašeráka k boji je lstivý a rád improvizuje. Už od začátku dává přednost postrčení vyhlídek ve svůj prospěch. Často spoléhá na moment překvapení, kradmost a podvody k chycení oponenta na vážkách. I přes svou úskočnou taktiku jsou pašeráci ve férovém souboji více než schopní. Rychle tasit a dobře střílet je taktikou, díky které mají sklon střílet první a zůstat poslední naživu.

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.