Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě » BT-7 Thunderclap

Model: BT-7 Thunderclap
Výrobce:
Rendili Hyperworks

Určeno pro:

BT-7 je republiková největší a nejelitnější rychlá útočná loï specializovaná pro okamžité nasazení v bojových situacích. Úpravy vyžádané republikovými speciálními jednotkami zaručují spolehlivý výkon a výdrž. Nejlepší zbrojní plátování a těžká laserová děla poskytují výjimečné bojové schopnosti a modulární štíty chrání Thunderclap před nepřátelskou palbou. Dokonce samotný design plavidla v případě selhání štítů odklání nepřátelskou palbu z blasterů od kritických součástek lodi.

I přes svůj efektivní vojenský vzhled je interiér Thunderclapu vybaven všemi běžnými typy vylepšení. Hlavní paluba obsahuje vyspělé velitelské centrum, instruktážní místnost, zabezpečenou zbrojnici a plně vybavenou ošetřovnu. Osobní kajuta je vybavena nadprůměrně a rekreační prostory jsou k dispozici pro zvýšení kvality života posádky během dlouhých misí.

Rozšířené info
Drsný Thunderclap čeká na všechny, kdo narukují k republikové armádě, respektive na všechny hráče. Jelikož se republiková armáda pozitivně představuje pouze v éře The Old Republic, a v rozšířeném knižním vesmíru, měl tým BioWare v designu volnou ruku a inspiroval se vlastními návrhy. Možná proto navenek vypadá Thunderclap trochu zvláštně, ale při bližším ohledání zjistíte, že je to velmi propracovaná loï, která vás nikdy nezklame během vašeho putování, pokud nezklamete vy ji.

 

 Průlet lodí:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.