Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Povolání » Trooper

  Čest, služba, obrana Republiky

Ne všichni hrdinové nosí do bitvy světelný meč, někteří prostě mají vůli bojovat.

Po desetiletí ozbrojené jednotky Galaktické republiky brání svou civilizaci proti zdánlivě nezastavitelnému Sithskému impériu. Naproti bezčetným neúspěchům, se muži a ženy sloužící v Republikové armádě nikdy nevzdali, dokud jim tak nerozkázal Senát. Tito stateční lidé zůstávají připraveni, a odhodláni položit své životy na bojové linii hned teï.

V počátku Coruscantské mírové smlouvy začala Republiková armáda rekrutovat ve vlastních řadách, vytvářejíc tak nejlepší komanda speciálních jednotek pro nevyhnutelný den, kdy začne válka se Sithským impériem nanovo. Tyto pokročilé úderné týmy jsou složeny jenom z těch nejtalentovanějších a nejdisciplinovanějších vojáků - vzniká tak nový rod elitních Republikových výsadkářů.

Tito výsadkáři jsou ztělesněním nejvyšších Republikových armádních aspirací - nejvíce pokročilá bojová síla v galaxii. Jsou vybaveni tak, aby čelili jakémukoliv nepříteli v jakémkoli prostředí, a jejich houževnatost nespočívá ve výbavě, ale v jejich odvaze. Největší zbraně výsadkářů jsou nezkrotný duch, neochvějný cit pro povinnost a nesmrtelná loajalita ke svým vlastním, a ideálu jaký Republika představuje. V této době se ještě nikdy více neriskovalo. Republika musí zvítězit nebo čelit zániku. Osud celé galaxie tak leží na obyčejných lidech stanoucí se neobyčejnými hrdiny. To je cesta Republikového výsadkáře.

 


Frakce

Startovní lokaceVztahy s Jedii

Rytíři řádu Jedi bránili Republiku po celé generace, ale nebojovali samotní. Spousta lidem neznámých hrdinů dodnes kráčí po jejich boku - obyčejní lidé odvážní natolik, aby se přihlásili k vojsku a čelili stejnému nebezpečí jako jejich Jediští spolubojovníci, i přestože nejsou obdařeni jejich ochrannými silami. Jediové si těchto hrdinů váží. Mužům a ženám Republikové armády je věnován respekt a obdiv jak Øádem, tak politickými vůdci Republiky.

Během let, od podepsání Coruscantské mírové smlouvy, se Jediové stáhli ve významných počtech do svého domovského světa Tythonu. Jejich stále početná přítomnost v Republikové armádě už není tak významná, jak bývala během války. V mnoha směrech si nově vytrénovaní elitní výsadkáři postupně vzali na starost obranu Republiky. Kdykoliv se výsadkáři spojí s Jedii, jsou silou, se kterou se na každém bojišti musí počítat.

Průzkum terénu

Republikoví výsadkáři jsou nasazováni do nejdrsnějších bojišť v galaxii. Obvykle se pohybují v malých specializovaných komandech. Není vůbec běžné, abyste potkali výsadkáře zasahujícího proti nepřátelům na vlastní pěst. Členové Republikových speciálních jednotek jsou pro nepřítele zastrašující protivníci, ať už operují sólo nebo ve skupinách.

Vyzbrojování

Úspěšné Republikové experimenty s novou generací těžkých blasterových pušek odstartovaly galaktický trend směrem k silnější a víceúčelové výzbroji. Nicméně, ovládání těchto válečných strojů vyžaduje velkou porci energie a tréninku, tudíž jsou jen vzácně používány mimo armádu. Republikoví inženýři taktéž pracovali přesčas na finální podobě nové defenzivní výzbroje pro nejelitnější vojáky. Zbroje poskytující maximální ochranu a pohyblivost v rozmanitém prostředí.

Bojová taktika

Výsadkář dokáže rozpoutat bezkonkurenční palebnou sílu, ať už bojuje jako člen malého útočného komanda nebo předvoj větších sil. Puška je pro výsadkáře jeho nejlepší přítelkyní a armáda je neustále nucena k výrobě rychlejších, výkonnějších a spolehlivějších blasterových pušek každý rok. Výsadkář ovládající tyto zbraně a nosící ochrannou bojovou zbroj, vyrobenou nejlepšími republikovými techniky, neváhá vstoupit přímo do křížové palby. Do boje pod palbou se tak vrhne, ať už při útoku na nepřátelskou základnu nebo na bitevním poli, aby vyčistil cestu svobodě a spravedlnosti.

 


 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.