Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě » X-70B Phantom

Model: X70B Phantom – prototyp
Výrobce
:
Imperiální doky

Určeno pro:

Vesmírné lodě imperiální flotily jsou výsledkem staletí vojenských výzkumů a vývoje. Impérium zkonstruovalo svou flotilu ke zničení Republiky tak rychle a efektivně, jak je to jen možné. Nicméně během let Velké hyperprostorové války Impérium vybrousilo své konstrukční strategie. Zapracování nově objevených technologií a úpravy stavebních plánů podle získaných zkušeností umožnily imperiálním inženýrům vyrobit novou generaci hvězdných lodí. Jako první z nich zařadila imperiální rozvědka do služby X70B Phantom, nejvíce nízko-profilová a vyspělá loï, kterou kdy galaxie spatřila.

Počínaje svým anti-radarovým hladkým zevnějškem a navigačními systémy nové generace konče, je Phantom natolik nadčasovým plavidlem, že masová produkce nebude nikdy možná. Dosud vyrobené experimentální prototypy budou spíše přiřazeny ke kriticky důležitým misím rozvědky a svěřeny pouze do rukou nejprofesionálnějších a nejzodpovědnějších Agentů.

Rozšířené info
Pokud by se měla hodnotit nejvíce „cool“ loï ve hře, bude to pravděpodobně právě Phantom. Vesmírná loï, která jako by vypadla z jiného sci-fi, je dalším produktem představivosti studia BioWare pro stejně nové povolání Agenta, které se v univerzu objevuje poprvé. A co to znamená pro nás hráče? Jakmile váš nepřítel tuto loï spatří, bude pro něj už s největší pravděpodobností pozdě.

 Průlet lodí:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.