Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Povolání » Imperial Agent

 Úkladný vrah, sabotér a tajná zbraň Impéria.

Impérium má navrch v získávání hvězdných systémů po celé galaxii nejen díky síle Temné strany. Za oponou odvážní agenti imperiální zpravodajské služby stopují a likvidují nepřátele Impéria, od nevypátratelných senátorů Republiky, či zrádných imperiálních Moffů, až po krvežíznivé rebely napojené na Republiku. Agenti Impéria si musí osvojit umění infiltrace, svádění a úkladných vražd k dělání pokroku v imperiálních kauzách. Čelí odporu vyděšené galaxie a nevypočítatelnosti svých vlastních Sithských vládců.

Imperiální rozvědka věnuje důkladnou péči obrovské nechvalně známé efektivní síti informátorů, umožňující tak agentovi řídit politickou orientaci galaxie s nenucenou dokonalostí. Věrnost agenta Impériu je samozřejmě nezpochybnitelná, ale pro ty, kdo jsou natolik v blízkém styku s její tajnou agendou, existuje velká volnost, často tak agenti ukrývají své vlastní záhadné motivace. Skrz pronikání bezpočtem intrik tito špióni vědí o konspiracích uvnitř konspiračního dění. Dokonce i agentovi blízké kontakty těžko předvídají, co udělá, než to udělá.

Nejelitnější agent imperiální rozvědky je „Cipher“, rekrutován a vycvičen ke splnění nejnebezpečnějších a ožehavých úkolů, které Impérium může nabídnout. Ať už pracuje v utajení nebo plní úkoly za denního světla, tak operuje na hraně katastrofy, díky použití pečlivě organizované taktiky nechávající jen malé místo pro chyby, protože i nejmenší chybička může vyústit v pohromu. Na druhou stranu každý úspěšně splněný úkol mění orientaci galaxie ve prospěch Impéria a v zajištění imperiální nadvlády hraje agent nejdůležitější roli.

Vztahy se Sithy

Vyšší vrstvy imperiální společnosti jsou tvořeny jen na Sílu citlivými Sithy, ale svět agentů je úplně jiný. Srdce Impéria tvoří milióny osob, potomků původních vyhnanců, kteří osídlili Dromund Kaas. Pro tyto věrné občany je agent Impéria příklad nejvyššího možného úspěchu, o který mohou usilovat. To jsou lidé, pro jejichž ochranu riskuje agent vše. I přesto, že je v imperiální rozvědce několik idealistů, tak umění perfektně odvedené práce je chováno ve velké úctě a tento ideál Impéria agent ztělesňuje dokonale.


Průzkum terénu

Průzkumné snímky imperiálních agentů jsou vzácné, poněvadž díky rozmanitému přestrojení a zneviditelňující bojové výbavě je těžké si jich vůbec všimnout. Pokud je něco mimořádné na jejich hábitech, chování a vzhledu, tak to, že je mohou kdykoli změnit. Mnoho úkolů předložených imperiálnímu agentovi přímo volá po vysoké znalosti podvratné činnosti a infiltrace nepřátelských skupin, takže je sázkou na jistotu, že pokud agent není se svými přáteli, je pravděpodobně se svými nepřáteli.

Vyzbrojování

Impérium riskuje vše spoléháním se na výkony svých agentů a na jejich výbavě v ničem nešetří, aby mělo jistotu, že je stejně chytrá jako agenti samotní. Nejlepší možné oděvy s vysoce kvalitní síťovinou z pancíře poskytují ochranu a lehkou pohyblivost. Mnoho jejich obleků je také obohaceno o pokročilou komunikační techniku a přípojky usnadňující propojení se širokou škálou počítačových sítí a bezpečnostních systémů.

Bojová taktika

Spoléhajíc na vzdálenost, překvapení a arzenál nejlepších vynálezů a zbraní této doby jde imperiální agent do bitvy s troufalou strategií. I když mu útoky z dálky nebo výpady ze stínu hrají do karet, tak dobře vybavený agent je schopen se vyhnout nepříteli kdykoli je potřeba, anebo se k němu dostat natolik blízko, aby zaťal ostří mezi jeho žebra. Zda-li plní úkol na vlastní pěst nebo pracuje společně s útočným týmem, tak drží prst na té správné spoušti v téměř jakékoliv situaci.

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.