Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» První informace

Star Wars: The Old Republic (dále jen TOR) je nově vyvíjená MMORPG hra pro PC, produkovaná firmou Bioware, zasazená do období RPG série Knights of the Old Republic, přesněji 300 let po událostech 2. dílu KotORu. 

Ze zatím známých informací budou hlavní frakce rozděleny na Galaktickou republiku, Sithské Imérium a neutrály. Dále se charaktery dělí na světlou a temnou stranu, bez ohledu na frakci, takže můžete hrát jak "záporáka" za republiku, tak "klaïase" za Impérium a samozřejmě naopak. Zvolení frakce je jeden z kroků tvorby postavy, takže předpokládám, že na ně budou závislá minimálně některá (možná všechna) povolání/classy. U ras bych se přikláněl spíš k nezávislému prvku, protože lidé jsou na obou stranách, tak by to nemělo ten správný význam. Mezi 2 oficiálně představené rasy patří lidé a Dashade, což jsou stvoření imunní vůči Síle a běžně pracují jako nájemní zabijáci Jediů.

Povolni/classy v TORu jsou neznámé. Předpokládá se, že bude na výběr nějaký druh Jedi/sith a bounty hunter.Musíme si počkat než vyjde nějaké oficiální info, které očekáváme do konce týdne.

TOR je podle vývojářů revoluční MMORPG. Zásadní májí být příběhové linie, na kterých už nějaký ten rok pracuje 12 scénáristů na plný úvazek. O charakteru postavy budou rozhodovat vaše rozhodnutí, která uděláte v spletitých příběhových liniích, ovšem bez tlačítka LOAD, takže vše co uděláte, už nepůjde změnit.

Bojový systém ať pozemní, či vesmírný (který zatím není 100% potvrzený) není vůbec známý. Musíme si počkat. Samozřejmě nebude chybět klasické PvE, PvP a raidy, o čemž snad nikdo nepochyboval. Pro single hráče je připravena podpora NPC přátel, s kterými budete navazovat vztahy a tím vylepšovat (nebo zhoršovat) Vaši i jejich schopnosti.

Věci, které jěště nebyly oznámeny a hráče zajímají, jsou player housing (stavění hráčských měst), crafting (ingame výroba), podpora roleplay nebo vesmír jako celek.

Hra se nyní nachází v pre-alfa verzi a podle toho také vypadají screeny. Postupně se bude grafika zlepšovat.Datum vydání není známé, stejně jako datum spuštění BETA verze (která je plánována!) nebo výše měsíčních poplatků a hardwareové nároky.

TOR bude lokalizovaný do několika jazyků, ale čeština mezi nimi nebude. :)

 UPDATE:

Systém hry bude na levely, nikoliv jen na skilly. Cap levelů ještě není známý.

Jedi, Sith, Bounty Hunter a Commando jsou potvrzené classy (jména mohou být jiná, ale princip je jasný).

Cestování mezi planetami bude řešeno přes vesmír.Vesmírné souboje zatím nepotvrzeny.

Každá classa bude mít svojí rozsáhlou dějovou linii, podle slov tvůrcu je každá classa jak jiná hra (příběhově)

Dromedarr

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.