Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic  Star Wars: The Old Republic je ambiciózní online RPG hra (MMORPG), která vznikla místo třetího pokračování oblíbené série Knights of the Old Republic. Je pokračováním prvních dvou dílů, ale zároveň online hrou, u kterých je zatím typická absence vlivu hráče na příběh hry, a právě The Old Republic tuto skutečnost změnila. Bioware dalo najevo, že „tOR" bude KotOR 3, 4, 5, 6, a mnohem více. Příběh se odehrává tři sta let po událostech prvních dvou dílů, kdy nastane křehký mír mezi opravdovým sithským Impériem, které se vynořilo z hlubin vesmíru, a Republikou, která viní Jedie, že nezabránili Sithům v takovém pokroku. Konflikt nevyřeší pouze Síla, poněvadž Sithové z neznámých důvodů navrhli mír a Jediové se stáhli na rodnou planetu. Hráč se tak ujme povolání na straně Impéria, nebo Republiky, které se spoléhá na Sílu nebo běžné schopnosti.

 The Old Republic je online pokračování ze světa KotORu a náhrada za ukončené MMORPG Star Wars Galaxies. tOR zprvu vyvolalo nejistotu kvůli nedostatku zkušeností vývojářů, zda se poučili z chyb minulých her a ze slibovaných revolučních změn. Bioware jsou jedni z mála, kdo mohl tuto nejistotu zlomit a uspět. I přes bezchybný start se to povedlo až po roce ostrého provozu, přidáním nového End Game obsahu a Free 2 Play modelu. Zprvu velmi komiksové výtvarné pojetí je dnes plně odpovídající grafickému stylu Star Wars a KotORu díky licencovanému „Hero" enginu. Ten byl vytvořen speciálně pro online hry. „tOR" byl ve vývoji přes čtyři roky a plánované vydání se zpozdilo o půl roku.

 

VÝVOJ: BioWare Corp.
ŽÁNR: Placené MMORPG s možností Free2Play
DATUM VYDÁNÍ:         Prosinec 2011
PLATFORMY: Microsoft Windows
NÁROKY: nVidia 8800GTS, AMD HD3850, Core2Duo, 4GB RAM
INSTALACE: 20GB +

 


Star Wars: The Old Republic na E3 aneb co nás čeká v budoucnu
05.06.2012 19:10 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Letošní E3, to není jenom Star Wars 1313. Svůj prostor na EA konferenci dostal také Ray Muzyka se Star Wars: The Old Republic, který pomocí traileru představil chystané funkce do hry. Těšit se můžeme kromě nové rasy Cathar mimo jiné také na nové vesmírné mise, navýšení maximální úrovně, dalšího společníka v podobě zabijáckého droida HK-51 nebo třeba novou operaci Terror From Beyond, jež zavede hráče na svět Asation, okupovaný rasou Gree, kde se utkají s hrůznou armádou. Největším odhalením ovšem je zbrusu nová planeta Makeb, která se vůbec poprvé objeví ve světě Star Wars. Hráčům nabídne nové možnosti k prozkoumávání a také svou vlastní příběhovou linii. Makeb ovládá Huttský kartel, který už nechce být ignorován velkými mocnostmi galaxie. Ve snaze získat bezkonkurenční moc obsadí právě planetu Makeb, díky které může dostat Galaktickou republiku a Sithské impérium na kolena. Vy a vaši spojenci budete muset čelit tváří v tvář Huttskému kartelu, abyste na této kdysi pokojné planetě zabránili jeho galaktické nadvládě.

Patch 1.3 pro Star Wars: The Old Republic v novém videu
23.05.2012 12:44 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Kdo si myslel, že BioWare budou po vydání Star Wars: The Old Republic na hru víceméně kašlat, tak je na omylu. Autoři ve svých kancelářích neustále pracují na vylepšeních, které mají hru posunout zase o kus dál. Hodně také naslouchají fanouškům, a tak se v chystaném herním updatu pořadovým číslem 1.3 dočkáme několika podstatných novinek. Hráče potěší především hodně vyhlížený převod charakterů z jednoho serveru na druhý. Dále se pak můžeme těšit na vyhledávač spoluhráčů dle vašich požadavků, perky pro systém "Legacy" a speciální "Augment Table" - pracovní stůl, na němž si budeme moci upravovat předměty z herního inventáře. Herní update 1.3 ponese název Allies (spojenci) a objevit by se měl v příších měsících.

BioWare nadělují odměny pro hráče SWTOR
16.04.2012 19:55 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

S vydáním herního updatu 1.2 připravili BioWare pro hráče Star Wars: The Old Republic několik dalších překvapení a odměn. O co tedy v tomto MMO můžete "bojovat"?

  • Všichni předplatitelé s aktivními herními účty k 12. či 21. dubnu 2012 obdrží herní odměnu v rámci systému Legacy - „Tauntaun Ram Pet“ - prostřednictvím herní pošty.
  • Noví hráči, kteří si předplatí přístup do The Old Republic před 21. dubnem 2012 rovněž obdrží „Tauntaun Ram Pet“.
  • Všichni aktivní předplatitelé, kteří dosáhli před 12. dubnem 2012 úrovně 50, obdrží 30 dnů předplatného zdarma jako odměnu za jejich věrnost.
  • Předplatitelé s již neaktivními účty jsou srdečně zváni zpět do hry na sedm dní zdarma počínaje 13. dubnem 2012. 
  • hráči na 50. úrovni nejsou jediní, kteří obdrží 30 dní hraní zdarma. Na tuto speciální odměnu se také mohou těšit všichni hráči, kteří již dosáhli 6. Legacy úrovně. Hráči, kteří do 22. dubna (18:00) dosáhnou 50. úrovně nebo 6. Legacy úrovně, si rovněž vychutnají 30 denní porci hraní zdarma.

Tak co? Jste taky na 50. levelu a dostanete tím pádem slušnou porci odměn?

Vyšel Game Update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic + trailer
12.04.2012 18:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Tak se hráči dočkali. Očekávaný Game Update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic s podnázvem Legacy je od dnešního odpoledne k mání a začít stahovat jej můžete klasicky přes launcher hry. Patch 1.2 kromě speciálního systému Legacy přináší také nový flashpoint s názvem Lost Island, novou Warzone Novare Coast, vlastní úpravu uživatelského rozhraní a také operaci Explosive Conflict, ze které pochází níže přiložený trailer. Enjoy!

Game Update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic vyjde ve čtvrtek
10.04.2012 23:20 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Dlouho očekávaný Game Update 1.2 vyjde již tento čtvrtek (12.4.) a bude zhruba 1GB velký. BioWare tuto informaci čerstvě zvěřejnili a také upozorňují, že nahození patche bude předcházet odstávka serverů. Počítejte tedy, že ve čtvrtek od 7:01 do 15:00 budou servery offline. Nicméně jakmile budou opět zapnuty, tak se můžete směle pustit do všech novinek, které tahle aktualizace přinese. Warzone Novare Coast, vlastní úprava uživatelského prostředí či speciální systém Legacy. Máte se rozhodně na co těšit - již tento čtvrtek!

Nová Warzone v The Old Republic s názvem Novare Coast
06.04.2012 18:27 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Úprava uživatelského rozhraní ve Star Wars: The Old Republic - video
04.04.2012 16:01 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]

Legacy systém z SWTOR v novém videu
22.03.2012 17:33 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]

V novém herním updatu 1.2 pro Star Wars: The Old Republic se mj. objeví vylepšený Legacy systém, který je plně prezentován v přiloženém videu. 

"Update Star Wars: The Old Republic - Legacy umožní v rámci systému Legacy propojení různých postav do jednoho rodokmene a odemknutí i sdílení speciálních schopností. Hráči si dále přizpůsobí nové postavy odemknutím různých druhů z kterékoli třídy v rodokmenu. Update 1.2 bude dále obsahovat pokračování flashpointu Kaon Under Siege na Lost Island, zcela novou operaci Explosive Conflict pro postavy na vyšších úrovních a novou válečnou zónu Novare Coast. Hráči se mohou těšit na množství dalších funkcí jako např. aktualizované a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, textury ve vysokém rozlišení, gildové banky, hodnocení ve Warzone či optimalizace soubojů." - z tiskovky EA Czech

Vyzkoušejte si Star Wars: The Old Republic o víkendu zdarma!
13.03.2012 16:05 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [3]

Pozor, pozor! BioWare již tento čtvrtek spouštějí víkendový zkušební program s názvem Weekend Pass Free Trial, díky kterému mohou hráči zcela bezplatně zavítat do světa Star Wars: The Old Republic! Akce startuje ve čtvrtek 15. března v 6:01 SEČ, končí v pondělí 19. března v 8:00 SEČ a je určena všem zájemcům, kteří ještě nemají účet pro Star Wars: The Old Republic. 

Programu se budou moct zúčastnit hráči, kteří nemají vytvořený účet pro Star Wars: The Old Republic. Máte-li jakékoliv dotazy, pak mrkněte na přeložený FAQ, ve kterém najdete vše podstatné. 

- Více o Weekend Pass Free Trial zde -

Trailer na Game Update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic
06.03.2012 16:10 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [3]

Na českém EA YouTube kanále již můžete najít oficiální trailer představující všechny nové features z chystaného Game Update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic, o kterém jsme se více zmiňovali v této novince.