Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Zbraně

Jít proti nepříteli beze zbraně je jako jít na jistou smrt. Složka zbraní je ve hře Star Wars Knights of the Old Republic více než důležitá. Autoři si na ní dali velice záležet, a tak během hry můžete získat velikou škálu zbraní různého typu. Každá zbraň má určité zranění proti určitému typu nepřítele. Taky může mít schopnost kritického zranění, omráčení a dalšího dodatečného poranění nepřítele. Dost důležité je vyvážení dvou zbraní v rukách, protože nevyváženost dostatečně ubere na přesnosti zbraně. Ze zbraní mohou střílet jen ti, kteří pro to mají potřebnou odbornost - ta je potřeba pro ovládání zbraně. Nyní si o zbraních řekneme něco bližšího.

Dělení zbraní
Všechny zbraně můžete rozdělit do dvou hlavních složek. Zbraně na blízko a na dálku. Mezi zbraně na blízko patří hlavně vibromeče a vibročepele, dále pak světelné meče, miny, různé tyče a další čepele. Do zbraní na dálku řadíme blasterové a iontové pistole a pušky, granáty a další. Zkrátka je z čeho vybírat.

Používání zbraní
Je dobré vědět, kterou zbraň proti jakému nepříteli je vhodné použít. Pro příklad: na droidy se hodí iontový blaster nebo iontový granát, proti zvířectvu klasická blasterová puška nebo vibromeče atd. Toto je ve hře hodně důležité, protože každého nepřítele nezničíte bez dobré taktiky a použití správných zbraní.

Vylepšení zbraní
Některé speciální zbraně mají označení jako "Vylepšitelné zbraně". Do těchto zbraní lze přidat některé součástky, které u zbraně zlepší nebo přidají některou vlastnost. Mezi ně patří např. Vylepšený energetický článek, Jemná spoušť, Vibrační článek, Vrstva tvrzené oceli a další. Do světelného meče lze vložit doostřující krystaly, které také vylepšují vlastnosti.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.