Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Star Forge

Star Forge, obrovská vesmírná stanice vybudována staviteli ještě dříve, než vznikla samotná Republika. Zdroj nesmírné moci v produkci vesmírných lodí, o kterém velmi dlouhou dobu nikdo nevěděl. Byla jen jedna možnost, jak zjistit její polohu. Najít všech pět vesmírných map a podle nich určit její souřadnice.

Jedna z map Star Forge

To ovšem nebylo nikterak jednoduché. Mapy se nacházeli na velmi těžko dostupných místech, pro jejichž získání bylo mnohdy nutno riskovat vlastní život.

Vesmírná stanice Star Forge čerpala energii z energického tělesa, nad kterým byla postavena. Malak o ní tvrdil, že není pouze kusem stavby, ale je to živá bytost.

Vesmírná stanice Star Forge z dálky

Ve hře Star Wars Knights of the Old Republic tuto stanici poprvé nalezli dva Jediové, Revan a Malak, zmámení a převedení na Temnou stranu Síly. Revan byl silnější než Malak a stal se z něj Sithský lord. Byl ale Malakem zrazen, který zaútočil na křižník, kde Revan čelil útokům Jediů. Jeho křižník byl zničen a věřilo se, že zahynul. Následně na to se stal Lordem ze Sithu Malak.

Vesmírná stanice Star Forge z bližšího pohledu

Star Forge pod Malakovým vedením budovala obrovskou armádu vesmírných stíhaček a křižníků. Flotila Sithských lodí měla sloužit především ke zničení Republiky a řádu rytířů Jedi.

Vesmírná stanice Star Forge ze spodního pohledu

Revan, zachráněný statečnou padawankou Jedi Bastilou se znovu vydává společně se svými přáteli hledat Star Forge.

Star Forge obklopená obrovskou flotilou Sithských lodí

Po čase se mu podaří skrytou vesmírnou stanici objevit. Flotila lodí Republiky, doufaje, že se jim podaří Star Forge zničit, se vrhá do boje s obrovskou přesilou.

Detailní pohled na Star Forge z nadhledu

Bastila, Malakem odvrácená od Světlé strany Síly na Star Forge používá svoji bitevní meditaci proti jednotkám Republiky, pro které je nyní dosažení vítězství ještě obtížnější.

Detailní pohled na Star Forge

Nyní již záleží všechno na bývalém Sithském lordu Revanovi ...


Článek napsal Naga Sadow

Zbrojovka, nástroj temné strany atd. a mohl bych pokračovat dál. Byla vybudována Staviteli (rakaty) Ale je to něco víc než jen vesmírná stanice, v určitých ohledech se chová jako živá bytost, hkadoví, touží být nakrmena Temnou Silou která je vnás všech. Je to továrna která dokáže vybudovat obrovské flotily lodí za minimum času a s minimálním množstvím surovin. Po mnoha tisících letech ji zova objevili Revan a Malak a spolu s ní se pokoušeli zničit Republiku ... neuspěli.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.