Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Nepřátelé

Dá se říci, že s nepřáteli se budete setkávat kamkoliv vkročíte. Na každé planetě ale budou většinou zcela jiného druhu. Do nepřátel můžeme zařadit hlavně nebezpečná zvířata, na které budete narážet velmi často. Dále jsou to třeba Mandalorianšťí válečníci, Tuskenové (Píseční lidé), členové gangu Černých vulkarů, Raghoulové, bojoví droidi, pak často budete potkávat Sithské vojáky, Temné Jedie a další nepřátele. Jak se dají poznat? Jednoduše podle toho, že na Vás zaútočí.

Každý nepřítel může mít odlišnou zbraň. Většina zvířat útočí přímým stykem s Vámi, a to buï zuby, drápy nebo rohy. Takoví nepřátelé nejsou tak odolní, takže je snadno udoláte i ve větším počtu. Nepřátelé jako třeba Sitové už nosí zbroj, která je částečně chrání před Vašimi útoky. Ve většině případů jsou vyzbrojeni blasterovými puškami a granáty různého typu. Hodně těžkými protivníky jsou Mandaloriané, kteří mají silné zbroje a dobré zbraně. Asi nejtěžšími nepřáteli jsou Sithové se světelnými meči, kteří mohou používat i Sílu. I když nemají příliš odolné zbroje, přece jen s Vámi dokáží pěkně zatočit.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.