Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Síly

Co by to bylo za pořádnou Star Wars hru, kdyby jste nemohli používat žádnou z tak oblíbených a důležitých Sil? Zřejmě by moc oblíbenosti nepochytla. Ale opak je pravdou. Ve hře Star Wars Knights of the Old Republic najdete více než dost druhů Sil a to nejen těch, kteří můžou získat všichni, ale i speciálních, co se mohou naučit jen některé z hlavních postav (například Bitevní meditace Bastily, Síla maskování u Juhani a další). Ty se ale spíše řadí do Odborností.

Nyní ale přímo k Silám, které můžou využít hlavní postavy včetně té Vaší. Budete si moci vybrat mezi Silami Světlé strany, Temné strany a neutrálními Silami. Budou mít vliv na to, jestli hrajete spíše za Světlo nebo za Temno. Například pokud budete hrát převážně za Světlou stranu Síly a učit se Temné Síly, budete mít určité omezenosti jednak v rozhovorech, a taky Vám to možná ubere nějaké body Světlé síly ve Vaší statistice.

Výběru Sil, kterým se budete učit věnujte zvláště velkou pozornost, protože budou hrát velkou roli v boji se Sithy, hlavně pokud jich bude více než Vás. Pomocí nich můžete vyřadit protivníky ještě dříve, než se k Vám vůbec stačí dostat. Budou se Vám samozřejmě hodit také v boji proti ostatním nepřátelům než Sithům, jejich využití je velké.

Po troše teorie si představíme jednotlivé druhy Sil poněkud podrobněji.


Název Síly zjistíte tak, že na obrázek Síly přesunete kurzor myši a chvilku ho tam podržíte.

Univerzální síly

Síly Světlé strany

Síly Temné strany

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.