Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Tvorba postavy

 

 

Pro samotné hraní je nejdůležitější vytvořit si postavu, za kterou budete hrát.

Výběr je celkem široký. Prvně si vybíráte mužskou nebo ženskou roli a zároveň i jejich třídu (povolání). Třídy jsou celkem tři, a to voják, zvěd a darebák. Dále si potom u postavy postupně nastavíte její obličej, atributy, dovednosti, odbornosti a taky jméno.

Voják muž Voják žena Voják má hlavní zaměření na boj, s blastery na dálku nebo s vibromeči na blízko. Hned od začátku dostává automaticky dost dobrých vlastností k boji na blízko i na dálku. Taky dostává způsobilost nosit jakékoliv brnění, které se ve hře vyskytují kromě róby Jediů.

 

 

 

 

 Zvěd muž Zvěd žena Zvěd je z části zaměřen na boj a z části na zabezpečovací systémy. Zaměření na zbraně má hlavně na vibromeče a ostatní zbraně na blízko.

 

 

 

 

 

 Darebák muž Darebák žena Darebák se zaměřuje na zabezpečovací systémy, odemykání dveří, nabourávání se do počítačových systémů a další vlastnosti, kterými se může dostat prakticky kamkoliv. Boj ovšem darebák ovládá jen okrajově.

Dále si zvolíte buï rychlé vygenerování postavy nebo postupné. Rychlé Vám dá všechny už přednastavené parametry, takže si nebudete moci vybírat. Postupné Vám otevře nabídky do různých nastavení Vaší postavy. Nyní si probereme to postupné nastavení.

1) Portrét postavy
Takže první, co si zvolíte bude portrét postavy, kterou jste si předtím zvolili. Můžete si vybrat z několika portrétů mužů a žen. Na všechny se můžete podívat pod tímto textem.

Muži
Ženy

2) Atributy
Udávají fyzickou a psychickou zdatnost postavy. Každý jednotlivý atribut stojí 1 bod pro zvýšení o jeden stupeň nahoru. Atributy postavy se budou výrazně lišit podle třídy zaměření postavy.

Mezi atributy patří:
Síla, Obratnost, Odolnost, Inteligence, Moudrost a Charisma.

3) Dovednosti
Dovednosti ve hře udávají, na co je postava zaměřená. Každá dovednost stojí určitý počet bodů. Tento počet udává třída, na kterou je daná postava zaměřena. Některé dovednosti můžete v daný level zvýšit jen o určitý počet.

Mezi dovednosti patří:
Používání počítačů, Demolice, Utajení, Všímavost, Přesvědčování, Opravování, Zabezpečení a Ošetření zranění.

4) Odbornosti
Odbornosti jsou ve hře důležité. Začáteční odbornosti obdržíte podle třídy Vaší postavy. Dále si už jen vybíráte z dalších dostupných odborností. Každá odbornost má většinou tři levely, na které se postava může postupem od nejnižší vypracovat. Musí ale k tomu mít určitý level.

Mezi odbornosti patří:
Bojování se dvěma nebo jednou zbraní, Kritický útok, Příval, Houževnatost, Drtivá střela... atd.

5) Jméno
Jméno si můžete zvolit sami, nebo ho nechat náhodně vygenerovat počítačem.

6) Hra
Nyní už jen stisknete tlačítko "Hrát" a můžete se pustit do hry.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.