Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Módy - Instalace

Nemusí být vždycky snadné nainstalovat mód. Ten se totiž neinstaluje jako jiné samospustitelné soubory, musíte jeho obsah přesunout nebo překopírovat do dané složky a někdy je ještě potřeba ve hře učinit pár opatření, aby Vám všechno fungovalo tak, jak má. Nyní si můžete přečíst popis instalace módů do hry KotOR.

 

Jak instalovat?

Abyste stáhnutý mód mohli použít ve hře, musíte ho prvně nainstalovat. Provedete to tak, že zabalenou složku rozbalíte (v programu WinZIP nebo WinRAR) a soubory, které byly v zabaleném souboru (například: .tga) přesunete do složky Override, kterou najdete v adresáři, kde máte hru nainstalovanou (standardně je to ve složce
C:\Program Files\LucasArts\Star Wars Knights of the Old Republic).

Většinou už není potřeba nic dělat, jen spustit hru a udělat určitý krok (nasadit si předmět, napsat něco v cheat módu, atd.). V některých případech ale je potřeba udělat ještě něco, aby Vám vše správně běželo. To má autor módu psané vždy v přibaleném souboru, který má název readme.txt. Proto si ho před instalací módu dobře pročtěte.

 

Jak odinstalovat?

Pokud se chcete Vámi nainstalovaného módu zbavit a vrátit zpátky normální nebo vložit jiný, stačí nainstalované soubory jednoduše vymazat z adresáře Override, který máte v adresáři, ve kterém je hra nainstalovaná (standardní umístění je napsáno o pár řádků nahoru) a znovu spustit hru. Jestliže vymažete mód za chodu hry, může Vám hra nahlásit chybu, nebo postava, předmět či zbraň, na kterou byl umístěn smazaný mód, bude celá černá. Stačí tedy jen vypnout hru a zase spustit. Pak už bude všechno v pořádku.

 

Upozornění: U všech módů by měl být přibalen i soubor typu README.TXT, který si vždycky před nainstalováním skinu raději přečtěte.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
2.

Fluke - 28.09.2010 | 23:37

David: ?

1.

David - 26.09.2010 | 21:19

README