Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Rady

Při hraní hry Star Wars Knights of the Old Republic máte mnoho způsobů, jak si určitou situaci ulehčit nebo z ní získat prospěch. To se hodí například v boji, při obchodování nebo v rozhovoru. Nyní si nějaké rady vypíšeme.

Světlá nebo Temná strana Síly?
Je dobré se už na samotném začátku hry rozhodnout, za kterou stranu budete hrát. Jestli za dobro, čili Světlou stranu, nebo za zlo, to je Temná strana. Podle toho by jste se pak ve hře měli chovat. Vaše skutky v různých situacích Vám přičtou body Světlé nebo Temné strany. Co na sobě budete nosit za oblečení a výbavu to Vás nijak neovlivní, takže i hráč za dobro na sobě může nosit róbu Sitha a meč s červenou čepelí, stejně tak naopak. Podle toho Vás ale budou brát ostatní. Jestliže třeba na Tarisu vyjdete na ulici v Sithském brnění, můžete volně promlouvat s ostatními Sithy. Pokud vyjdete v normálním oblečení, nebude tato možnost dostupná. Statistika Vaší Světlé nebo Temné postavy v hlavním menu Vás pouze informuje o tom, ke které straně se více přikláníte. Průběh hry ovlivní jen v určitých fázích.
Příběh bude rozdílný podle toho, za kterou stranu bude hrát. Proto si můžete hru zahrát i vícekrát s jiným příběhem. Nikdy nemusíte splnit všechny vedlejší úkoly, jen potom budete mít o pár zkušeností méně. V každé situaci se můžete rozhodovat odlišně, takže můžete zůstat i neutrální. Konec hry bude mít vždycky buï dobrý nebo špatný konec podle toho, jak hodláte postupovat.

Přesvědčování
Této dovednosti lze využít v rozhovoru s jinou postavou. Můžete ji přimět k řešením, na které by sama nebyla schopna přistoupit. Každá postava se ale nenechá přesvědčit snadno, proto pokud nemáte tuto dovednost dostatečně vytrénovanou nepodaří se Vám danou postavu přesvědčit.
Přesvědčovat ale nemusíte jen pomocí dovednosti. Jestliže máte k dispozici Sílu přesvědčování, tak můžete použít této možnosti. V některých případech bývá účinnější než dovednost.
Kdy můžete postavu o něčem přesvědčit? Při rozhovoru s ní se Vám před odpovědí zobrazí [Přesvědčování]. Pokud tuto možnost použijete, v odpovědi přesvědčovaného se objeví buï [úspěch] nebo [neúspěch]. Pokud se Vám přesvědčení postavy nepovede napoprvé, je dobré to zkusit znovu. Přesvědčovat jednu postavu můžete neomezeně, ale pokud nemáte dostatečné schopnosti pro její přesvědčení, nepodaří se Vám to.

Lhaní
Něco podobného jako přesvědčování, akorát ne tak často se vyskytující. Spočívá to v tom, že při rozhovoru s postavou ji řeknete něco, co není pravda. Opět buï na Vaši odpověï přistoupí nebo ne.
Jak můžete někomu lhát? Při rozhovoru s ní se Vám před odpovědí zobrazí [Lhaní]. Pokud tuto možnost použijete, v odpovědi obelhaného se objeví buï [úspěch] nebo [neúspěch]. Pokud postava nechce přistoupit na Vaši lež, můžete to zkoušet kolikrát chcete a stejně se Vám to nepodaří.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.