Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Yavin IV

 

Měsíc Yavin IV na mapě galaxie

 

Informace o stanici

Vesmírná stanice u měsíce Yavin IV obletuje už dlouho. Zbyla tam z války proti Exaru Kunovi, kdy za její pomoci vybombardovali měsíc Yavin IV, aby tak zničili Sithské stavby jím vybudované. Nyní stanici osídluje rodian Suvam Tan, který se o ni stará a už přes 50 let ji považuje za svůj domov. Zásoby mu dovážejí různí pašeráci a ostatní lidé, kteří pracují pro Centrálu. On jim na oplátku za to prodává speciální zboží, které sám vyrábí nebo vylepšuje. Hraje také Pazaak, ale jen s vysokými částkami (až 750 kreditů). 

Stanice u měsíce Yavin IV

V poslední době, kdy byl Davik zabit, začínají být žoldáci příliš chtiví a příliš si dovolují. V pozdější části hry dojde dokonce k bitce.

Stanice u měsíce Yavin IV

Stanice Vám kromě toho, že tam můžete nakoupit nebo prodat nějaké věci a splnit pár úkolů, k ničemu hlavnímu nebude. Je tu spíše jako doplňková, abyste neměli omezenost pohybu jen na místech, která jsou nutná pro splnění hlavního úkolu. Pokud budete mít zrovna volnou chvíli, určitě se tam zastavte.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.