Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» Taris

Pohled na planetu Taris
Soustava: Taris
Povrch: Město
Podnebí: oblačné
Osídlení: Lidé
Jazyk: basic
Populace: 6 bilionů
Import: potraviny, suroviny, zásoby
Export: Tariský nápoj


Informace o planetě

Taris bude první planetou, na kterou se ve hře dostanete. Určitě na Vás zanechá dojem nádherného města, bohužel plného Sithů, kteří ho nyní drží v karanténě. Žádná loï nemůže odletět ani přistát, kromě těch, které mají správné sithské kódy.

Kromě těchto pochmurných událostí na planetě najdete kantýnu, bojovou arénu, nemocniční zařízení, zamčené velitelství Sithů a další. To byla zkráceně pouze horní část města.

Pohled na město na Tarisu

Mimo horní čtvrt, ve které žijí převážně bohatí občané, tu najdete i dolní část města, kde je potřeba mít oči na stopkách kvůli nebezpečí, protože členové gangu Černých vulkarů potulujících se po ulicích, útočí na každého, kdo se k nim jen přiblíží. Najdete zde i druhou kantýnu, základnu Beků a zamčený vchod do základny Černých vulkarů.

Poslední větší část města Taris je podzemí, kde žijí vyhnanci, kteří se nesmějí vrátit zpět na povrch. Navíc je celé podzemí zamořeno nemocí Raghoulů, kterou je postiženo čím dál více obyvatel podzemí. Většina z nich jsou dobří lidé, ale někteří mají sklony k chamtivosti.

Místnímu podsvětí vládne muž jménem Davik, který je zapletený do všech nelegálních činností, které se na Tarisu dějí. Z většiny z nich čerpá nějaký zisk. Vlastní nejrychlejší vesmírnou loï na Tarisu, Ebon Hawk, kterou používá k pašování. Pracuje pro něho mnoho nájemných vrahů včetně prosnulého Cala Norda.

Město Taris padne pod útokem Sithů za cílem zabít padawana Bastilu, která unikne z planety těsně před úplným zničením města.


Článek napsal Naga Sadow

Taris svého času galaktické centrum je planeta ve Vnějším Pásu, na této podivné planetě kde většinu planety pokrývá mrakodrapová zástavba a zbytek nejaký ten oceán bydlí bohatí občané v nejvyšších patrech zvaných Horní město, chdí žijí v Dolním městě které ovládají gangy, v Podměstí žijí vyhnanci kteří byli vyhnáni do Podměstí kvůli vzpouře před mnoha lety kdy hladina oceánů byla zaplavena toxickým odpadem a kdy začal hladomor. Tisíce lidí zemřeli a další tisíce byli souzeni, ale když byli cely plné vznikl zvyk vyhánět je do Podměstí. Před začátkem hladomoru vybudovali lidé tzv. "Zemi Zaslíbenou" kde se droidi starají o jídlo atd. jenže vchod do ní znal jen někdo a tak většina vyhnanců V Podměstí zemřela, buï věkem nebo se proměnila v Rakghouly tupé mutanty kteří dál přenašejí nakažlivou nemoc rakghoulů. Zezačátku ji však způsoboval přílis dlouhý pobyt v Podměstí bkízko toxického odpadu. A nakonec stoky, ve stokách mají většinou svoje základny Gamorreani (vypadají jako čuníci) Otrokáři kteří prodají všechno a všechny na které vestokách a v Podměstí narazí.


Poznámka: Základní informace o planetě jsou převzaty z oficiálních stránek.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.