Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic

» NPC Postavy

V každém příběhu jsou nějaké hlavní a vedlejší postavy, které mají na příběh velmi velký vliv. U Star Wars Knights of the Old Republic tomu není jinak. Navíc skoro polovinu z hlavních postav můžete ovládat, takže se Vám budou hodit při boji. To jsou takzvané hratelné charaktery. Poslouží Vám skoro stejně, jako Vámi vybraný hlavní hrdina až na to, že s nimi nemůžete nijak zasahovat do rozhovorů. Ostatní hlavní postavy ovládat nebudete, v ději budou vystupovat buï proti Vám nebo s Vámi, podle toho, kterou stranou Síly se vydáte.

Nyní si můžete přečíst popis všech hlavních NPC postav.


Hratelné charaktery

Bastila Shann
Canderous Ordo
Carth Onasi
HK-47
Jolee Bindo
Juhani
Mission Vao
T3M4
Trask Ulgo
Zaalbar


Calo Nord
Darth Bandon
Darth Malak
Davik Kang
Rakata
Saul Karath

 


Bastila Shann

Bastila Shann

Bastila je ještě mladý Jedi ochránce, ovšem od ostatních se liší svým nadáním. Může používat zvláštní druh síly nazývaný Bitevní meditace, kterou dokáže povzbudit spojence a naopak znejistit nepřátelské jednotky. Byla vyslána radou Jedi do boje proti Revanovi a Sitům. Po zničení její lodi se dostala v únikovém modulu na Taris.

Poprvé se s ní setkáte na Tarisu, kdy ji osvobodíte výhrou ze závodu kluzáků. Po zbytek pobytu na Tarisu Vám bude plně k dispozici.

Později budete mít stejně jako ona vize z různých planet při hledání Star Forge.

Canderous Ordo

Canderous Ordo

Velký mandalorianský válečník, bojoval proti Republice v období Mandalorianských válek. Porazila je ovšem jednotka Revana a Malaka. Nyní se usídlil na Tarisu a nechal se najmout u Davika.

Po vyhraném závodě kluzáků ho najdete v kantýně horního města. Protože ho Davik ošidil o peníze, je ochoten ho zradit a společně s Vámi uprchnout z Tarisu.

Až ho budete mít na lodi, bude Vám vyprávět jeho válečné povídky a také Vám může vyrobit pár stimulantů.

Carth Onasi

Carth Onasi

Odvážný a statečný voják Republiky, který zažil nespočet bitev. Jeho důvěru k ostatním velmi znejistil přechod jeho učitele Saula Karatha k Sitům. Proto už nevěří skoro nikomu. Snaží se hlavně zaměřovat na svůj aktuální úkol a nerad se baví o své minulosti.

Carth Vás zachrání hned ze začátku z únikového modulu, který dopadne na Taris. Společně se vydáte hledat Bastilu. Následně Vás bude doprovázet až ke konci hry.

HK-47

HK-47

Tohoto droida seženete na Tatooinu od prodavače droidů. Bude Vás prosit o koupi a ujišťovat, že je v dobrém stavu. Ovšem nebude Vám chtít prozradit nic o tom odkud pochází. Jako výmluva mu postačí, že má poškozený paměťový systém. Později, až se o Vás dozví pravdu, tak Vám všechno řekne.

Tento droid se Vám bude hodit jako překladatel, protože plyně ovládá velmi mnoho jazyků včetně řeči Tuskenských lidí. Je také dobrý válečník, přímo až vražedný droid.

Jolee Bindo

Jolee Bindo

Starý a rozvážný Jedi, kterého potkáte na Kashyyyku. Neláká ho ani Světlá či Temná strana Síly. Stejně jako Carth nerad mluví o své minulosti.

Ve hře Vám pomůže se dostat přes silové pole Czerky, které vede hlouběji do pralesa.

Na lodi Vám sem tam vyrobí silnou lékárničku.

Juhani

Juhani

Juhani je mladá Jedi Strážce, která propadla Temné straně Síly. Domnívá se, že ze zlosti zabila svého mistra. Její minulost je také velmi pestrá a drsná. Bydlela se svou matkou na Tarisu.

Při skládání zkoušek na Jediho ji máte zpátky přivést ke Světlé straně Síly. Můžete ji ovšem také zabít, tím se ale ochudíte o silného bojovníka.

Ráda se Vám svěří se vším co ji trápí, i když někdy bude mít vztek. Po svém pádu se chystá všechno napravit.

Mission Vao

Mission Vao

Malá (velká) Twi'lecká dívka, která prožila velmi drsné mládí, se dostala na Taris se svým bratrem, který později odletěl z Tarisu s Lenou. Její rodiče měli problémy s dluhy, hlavně otec, kterého zabili v kantýně. Od svého bratra se naučila spoustu užitečných věcí ohledně zlodějského řemesla. Pak se dala dohromady s wookiem Zaalbarem, kterému říká Big Z. a který ji zachránil před Černými vulkary. Od té doby jsou stále spolu, kamkoli jdou. Velmi často prozkoumávají podměstí a stoky.

Poprvé ji potkáte v kantýně dolního města, kde ji budou obtěžovat dva chlapíci. Pak na ni narazíte až v podměstí, kdy Vás požádá o pomoc při záchraně Zaalbara. Jako odměnu za záchranu Zaalbara Vám pomůže dostat se do základny Černých vulkarů.

Uvnitř lodi Vám bude vyrábět Vylepšené hackovací nástroje, se kterými dostanete prakticky všude.

T3M4

T3M4

Opravářský droid, který toho moc nenamluví. Prakticky nebudete skoro rozumět Vy mu, ani on Vám. Je to zatím nejnovější a nejdokonalejší typ opravářského droida, který kromě opravování dokáže rozlousknout šifry a zámky, jeho schopnost dokonale pracovat s počítačem Vám usnadní práci při likvidaci nepřátel, navíc také ovládá i některé zbraně.

Tohoto droida vlastní na Tarisu Twi'lecká obchodnice. Pošle Vás pro něho Canderous, aby jste se s jeho pomocí mohli dostat do Sithské základny. Bude Vás stát 2000 kreditů nebo trochu vyhrožování.

Na lodi Vám může vyrobit Počítačové nástroje, které se Vám budou jistě hodit.

Trask Ulgo

Trask Ulgo

Voják Republiky, který si pro Vás přijde hned na začátku hry, aby jste splnili svou přísahu a pomohli chránit Bastilu. Naučí Vás nejnutnější potřeby pro hraní hry. Nakonec padne stejně jako zbytek posádky i se Sithy při zničení lodi.

Zaalbar (Big Z.)

Zaalbar

Na Taris se dostal z vyhnanství ze své domovské planety Kashyyyku, kde nyní vládne s výpomocí jeho bratra Czerka. O tom co se stalo Vám nic neřekne, dokud se nedostanete na Kashyyyk. Na Tarisu se s Mission stanou dobrými a věrnými přáteli.

Poprvé na něho narazíte v kantýně dolního města, následně na to ho chytnou otrokáři a uvězní ho ve stokách. Jakmile ho osvobodíte, složí Vám doživotní závazek a bude Vás kamkoliv následovat.

V lodi Vám může vyrobit pár granátů, které se jistě budou hodit.


Calo Nord

Calo Nord

Slavný nájemný lovec, který má na svědomí nespočet vražd, je nyní ve službách Davika. Po zničení Tarisu se z planety záhadným způsobem dostane pryč a začne pracovat pro Malaka, který ho najme k zajmutí Bastily a zabití Vás a Vašich přátel. To se mu ale nepovede, když bude Vámi na Tatooinu i se svou skupinou zabit. Jeho zbroj, kterou z něho získáte, se Vám bude velmi hodit.

Darth Bandon

Darth BandonDarth Malak

Darth Malak

Po tom, co jím byl Revan zabit, přijal Darth Malak titul Sithského lorda a stal se velitelem Sithů. Usilovně pronásleduje mladou Padawanku Bastilu, po které nechal vyhlásit pátrání po tom, co se dozvěděl, že z planety Taris, kterou za pomoci Sithských Leviathanů zničil, unikla. Nakonec se mu ji podaří zajmout a převést k Temné straně Síly. Malaka nakonec porazí jeho bývalý mistr Revan.

Davik Kang

Davik Kang

Své sídlo má na planetě Taris, kde vládne místnímu podsvětí. Je zapletený ve všem, co se týká něčeho nezákonného, jako vraždy, vydírání, zpronevěřování a další. Pracuje pro něho spousta kvalitních vojáků, jako třeba nájemný lovec Calo Nord a mandalorian Canderous. Vlastní nejrychlejší loï Ebon Hawk, kterou používá převážně k pašerování. Davik bude zabit Vaší skupinou při úniku z Tarisu, kdy se Vás spolu s Calem bude snažit zabít.

Rakata

RakataSaul Karath

Saul Karath

Dříve býval jedním z nejvyšších poručíků ve flotile Republiky, nyní se přidal k Sitům a též má velmi vysoké postavení. Osobně se setkává s Malakem, který mu dává rozkazy. Učil i vojáka Republiky Cartha Onasiho, který se mu chce za jeho zradu pomstít. Později k tomu dojde, kdy bude mít Carth možnost Saula zabít. Nakonec Saul bude zabit na Leviathanu Vaší skupinou, ve které bude i Carth.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
2.

- 01.04.2012 | 15:58

tak ne asi

1.

Darth Revan - 22.06.2011 | 14:41

Bastila je sexy kočka