Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Povolání » Sith Warrior

 Mistr Temné strany

Nezastavitelná síla temna, sithský válečník je pověřen zničením nepřátel Impéria a prosazením sithské nadvlády napříč galaxií. Sithský válečník soustřeïuje ničivé emoce strachu, zlosti a nenávisti, aby očistil své tělo a mysl od slabosti, a stal se bytostí plnou čisté brutální efektivity

Sith byl předurčen k vymícení nepřípustného chaosu vytvořeného Jedii a usiluje o nadvládu nad galaxií skrze sílu a zastrašování. Armáda sithského Impéria je vycvičena ke splnění tohoto úkolu, ale potřebuje vedení neohrožených sithských válečníků, věrných a mocných vládců, kteří je dovedou k dobývání a vítězství.

Tito chladnokrevní dobyvatelé nemrhají časem nad mazanou manipulací a pečlivě vypracovaným plánem. Sithský válečník likviduje své protivníky a kráčí ke svým cílům s děsivým odhodláním, zanechávajíc na své pouti zkázu a destrukci. Vyzařujíc respekt a hrůzu na každém kroku nepřijímá nic než úplnou poslušnost od svých následovníků. Na oplátku mohou sithští válečníci sloužit jako věrní podřízení svým temným mistrům, často překvapujíc nepřátelé a spojence svou nekompromisní ctí a dokonalou disciplínou.

Zda-li spojí své ambice s Temnou Radou, nebo se stanou renegáty následující vlastní cíle, tak nejsou nikdy daleko od akce. Krutá nenávist vůči Jediům staví sithské válečníky do první linie v každém konfliktu s Republikou. Touha vyhladit Øád Jedi pohání mnoho jejich činů, ale nedělá je prostomyslnými hlupáky.

Koneckonců, každý sithský válečník je strůjcem svého osudu... a běda těm, kteří stojí v jejich cestě.

 


 

Frakce 

Startovní lokace


 

Spolupráce

Sith je přirozený vůdce ve všech významech a vzbuzuje ve svých následovnících a spojencích strach, a nehynoucí věrnost zároveň. I přesto, že jen vzácně mají Válečníci trpělivost pro neschopnost a nerozhodnost, tak si uvědomují důležitost početných sil při své válce s Jedii, a naučili se přijímat a někdy dokonce povzbuzovat své druhy, ať už jsou to podobně smýšlející Sithové, nelítostní námezdní lovci, či ostatní, kteří přijímají temnotu.

 

Průzkum terénu

Statické obrázky zachycují válečnou vášeň a sílu válečníků. Odvážná taktika se světelným mečem a překvapující návaly energie Síly nutí jejich nepřátele zůstat v defenzívě, dokud nejsou oslabeni nebo zničeni. I přesto, že je jejich taktika s mečem vždy agresivní, tak si někteří Sithové vybrali obouruční nebo jiné netradiční bojové styly, aby vyzdvihli své bojové dovednosti.

 


     

 

Vyzbrojování

I přes svou důvěru v moc Síly nemají Válečníci žádné výčitky vůči oblékání se do těžkých zastrašujících obleků a zbrojí. Nebojí se použít technologie pro biologické úpravy, a tak jsou často jejich hábity vybaveny nebezpečnými a experimentálními prvky, které posilují nositelovu sílu a mentální výdrž.

 

Bojová taktika

Válečníkovi schopnosti v boji se světelným mečem jsou bezkonkurenční. Hnajíc se na své nepřátelé silnými a drtivými údery si je Sith rychle podrobí nebo zabije. Ačkoli je světelný meč hlavní způsob Válečníkova útoku, tak používá temnou stranu Síly k paralýze, vyděšení nebo zabití cíle. Chráněn těžkou zbrojí a svými zastrašovacími schopnostmi se Válečník propracovává do středu bojů, kde rozlítí svou čistou nenávist a zuřivost k likvidaci všech, kdo by se proti němu postavili.

 


  

  


 

Specializace

Juggernaut - Sithové, kteří trénují statná umění Juggernautů (termín vyjadřující nezastavitelnou sílu) se mohou chlubit bezkonkurenční vitalitou v boji. Skrze vytrvalost a jasnost tvaruje Juggernaut Sílu podle své vůle, aby se stal téměř nezranitelným. Zranění, která by ostatní zničila, setřese. Tato neúčinnost naplňuje Juggernautovi nepřátele pochybami a zoufalstvím. Juggernauti chrání své spojence a trestají jejich protivníky, pouští se do středu každé šarvátky a vezmou na sebe hlavní nápor. Jsou dokonce schopni vysávat energii ze svých nepřátel k dalšímu posílení svého odhodlání.

 

Marauder - Sithové vytrénovaní jako Maraudeři, vládnoucí dvěma čepelemi a bezkonkurenční agresí, protínají nepřátelské řady a rozdávají smrt s nemilosrdnou efektivitou. Jsou schopni přesně vytušit jak vést útok za účelem maximalizace každého zásahu, jejich protivníci se tak stávají obětmi v mžiku oka. Ať už sprovázejí ze světa jednotky republikových výsadkářů, nebo bojují s jediným Jedim, vidí a využívají Maraudeři každou slabinu k získání té největší oběti. Nikdy neváhají, nikdy neztrácí odvahu, v galaxii není rychlejšího nositele bolesti a zkázy.

  

Ze hry

Sithský válečník je postava, kterou známe od jakživa, opak Rytíře Jedi a zjevná inspirace v Darth Vaderovi. Problémy řeší světelným mečem a potížisty uškrtí rukou na dálku. Jak už napovídá specializace, válečník bude ve středu každé bitvy a bude suplovat "tank" (U Republiky tuto roli plní výsadkář) jehož hlavní podpora v boji bude námezdní lovec. Imperiální agent a Inquisitor budou vaše podpora v zadních řadách.

Svou kariéru začínáte jako akolyta v Sithské akademii, kde sloužíte zahořklému naštvanému dozorci, který má na starosti trénink vás a několika dalších akolytů. Jeden z nich, jménem Vemrin, je obvzlášť významný, protože je učněm mocného Sith Lorda. Dozorce vám bez obalu vysvětlí, že všichni akolyti vás převyšují a jsou vaši nepřátelé, zejména Vemrin. Nezapomene vyzdvihnout, že byste ho měli zabít při první příležistosti, než on zabije vás. Jeho smrt vaší rukou by mohla být začátkem cesty za slávou, pokud si vás všimne jeho mistr, mocný Sith Lord.

Máte tedy v sobě dostatek odhodlání a nenávisti, abyste pokořili Republiku a dostali Øád Jedi na kolena?

 

 

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.