Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Povolání » Jedi Knight

  Statečný a odhodlaný ochránce míru

Rytíř Jedi představuje symbol naděje v temných časech; dědictví Øádu spočívající ve více než dvaceti-tisícleté ochraně Republiky a udržování míru napříč galaxií. V této době čelí jejich legendární bojové schopnosti své největší zkoušce, i přestože sloužili jako generálové, partyzáni a válečníci po celé generace.

Rytíři Jedi zdokonalují harmonii těla a mysli léty disciplinovaného tréninku a meditace. Spojení předvídavosti Síly s nedostižnými reflexy a vycvičenou fyzickou přesností, přeměňují Rytíři boj v uměleckou formu. Půvabně provádějí akrobatické výkony v souladu s elegantní taktikou světelného meče.

Přítomnost rytíře Jedi je vítána v jakékoliv konfrontaci, díky tomu, že je zdrojem inspirace spojencům a hrozbou protivníkům. Dlouhá historie boje Øádu za spravedlnost si získala důvěru bezpočtu přátel a nenávist u nesčetně nepřátel. Málo jedinců je dostatečně hloupých na to, aby se pustilo do křížku se zkušeným rytířem Jedi, pokud nemají schopnosti a technologii vyrovnávající své šance vůči němu.

Tváří v tvář Temné straně

Temné protějšky Jediů během války získali mnoho vítězství, rozšířili své Impérium a zatlačili Republiku do defenzívy. Od počátku Coruscantské smlouvy tak upevnili Sithové svou vojenskou sílu. Dokonce i během stáhnutí Jediů na Tython; krok, na který nahlíží mnoho republikových politiků s podezřením. Nicméně, konec války je stále v nedohlednu a odhodlání rytířů Jedi zůstává pevné. S neoblomnou věrností Republice a světlé straně Síly rytíři bojují statečně a odhodlaně, a těžce se propracovávají do ohniska jakékoliv bitvy pro ochranu svobody a demokracie. A pevně se staví proti těm, kteří je porušují.

Nehledě na to, jak zoufalé se okolnosti mohou stát, věří Jediové v Sílu a udržují si chladnou hlavu. Vědomosti a sebeovládání jsou rozhodující součástí moudrých rozhodnutí. Emoční a mentální čistota jsou absolutní nutností. Udržování koncentrace umožňuje rytíři spoléhat se na intuici, poněvadž správné myšlení vede ke správným činům.

Pro mnoho jedinců je rytíř Jedi strážcem ušlechtilého snu; snu o míru, spravedlnosti a světlé budoucnosti. Osud galaxie tak spočívá ve schopnosti Rytířů udržet tento sen naživu.

Průzkum terénu

Spatřit elegantní pohyby rytíře Jedi je ohromující. Zastavit na moment takovou ukázku umožňuje zachytit hluboký závazek, který je základním prvkem oslnivých schopností Jediho. I přesto, že život Rytíře je naplněn bitvami a dobrodružstvím, jeho srdce je oddané míru a službě. Pro některé je to ironický postřeh, avšak moudrost naznačuje, že je to právě skromná oddanost, která z nich povětšinou dělá takové proslulé hrdiny.

Vyzbrojování

Galaxie byla a je postižena válkami už po desetiletí, a navzdory Coruscantské smlouvě nemají Jediové o stálém nebezpečí falešné představy. Jelikož tradiční Jediské róby se skládají z lehké látky až po silnou kůži, tak mnoho rytířů, jakmile jde do bitvy, nosí části nebo i celé těžké brnění.

Bojová taktika

Poslání Rytíře je značně důležité v každém konfliktu, ať už brání spojence odkláněním blasterové střelby nebo se pouští do boje se Sith Lordem. Rytíři Jedi se těší z výhod prastarých učení, které jsou předávány z generace na generaci už po tisíciletí. Spojením těchto časem prověřených manévrů a přirozeným vedením Síly je Rytíř schopen dosáhnout mimořádných výkonů.

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.