Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Tython

Místo kde byla poprvé objevena Síla

Před mnoha tisíciletími se pradávní učenci sešli na nehostiném a mystickém světě Tythonu, aby započali první studie Síly, avšak rozbroje mezi třídami učenců zapříčinily pohromu, která téměř zničila celou planetu. Malá skupina přeživších uprchla do jiné soustavy, kde zanechala temnou minulost za sebou a založila Øád Jedi.

Tisíce let uplynuly a pravý odkaz Tythonu byl zapomenut. Po znovuobjevení planety v počátku Velké galaktické války, začali moderní Jediové odhalovat záhady Tythonské historie a zjišťovat mnohé o původních uživatelích Síly.

Poté, co Impérium vydrancovalo Coruscant a zničilo jejich dlouholetý Chrám, zvolila Rada Jediů opravu chrámu na Tythonu a trénink nové generace Jediů do bitvy se Sithskou hrozbou. Ale již brzy zjistili, že Tythonská mystická síla s sebou nese svůj temný odkaz, pronikavou skvrnu neznámého původu...

 


 

Startovní Lokace pro:

 


 

Tython leží v hlubokém jádru a byl po tisíce let zapomenut. Z hvězdných map se postupně vytratil, když se Jediové rozšířili do celé galaxie, respektive nově vzniklý řád Jedi se usídlil na Coruscantu, a Tython tak přestal být jakkoli významný. Až do doby, kdy ho náhodou objevila nadaná Jedi Satele Shan. Nedlouho poté se řád Jedi znovu rozhodl vrátit na svou rodnou planetu z politických důvodů, které víří galaxií, poté co nezabránil sithské hrozbě v ovládnutí velké části galaxie. Po podepsání mírové smlouvy se Sithským Impériem se tak valná část řádu rozhodla odejít mimo galaktické dění a meditovat o nastalých událostech.

  

Na první pohled je Tython ideální bezpečný svět, ale i zde je ošidné se spoléhat na pouhý zrak. Kromě nově postaveného chrámu a místních obyvatel se na Tythonu nachází kočovný Twi'lecký kmen z jehož přítomnosti má Øád pramalou radost. Jako by toho nebylo málo, tak místní populaci ohrožují cizí nájezdníci a Øád se tvrdohlavě odmítá vměšovat. Kromě těchto problémů je v lesnatém světě Tythonu nepřeberné množství pradávných ruin, které skrývají temná tajemství z dob, kdy ještě neexistovala Republika. Čeká nás spousta problémů, které ozkouší naši víru v morální kód Jedi a následování světlé strany Síly.

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: Soustava Tython, Hluboké Jádro
LOAJÁLNOST: Galaktická Republika
STATUS: ©iroce neprozkoumaný svět
TERÉN: Hory a lesy
KLÍČOVÁ FAKTA: Prastarý domovský svět Jediů

  

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.