Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Hutta

Místo kam chodí huttští gangsteři odpočívat 

V huttštině se její jméno překládá jako „Nádherný klenot". Planeta, která je běžně známa pod názvem „Nal Hutta", je pro Hutty se žravými chutěmi považována za ráj. Ačkoli pro ostatní je tato planeta živou noční můrou, odporné a nebezpečné místo k návštěvě, a nemyslitelné místo k životu. Slang aktuálního podsvětí zkrátil její jméno na jednoduché „Hutta". Místo, jakým více civilizovaní lidé straší své děti, když se neumí chovat.

Před vznikem Republiky byla „Hutta" pod kontrolou domorodých Evocii. Relativně primitivní rasa, která udělala tu chybu, že začala ve velkém obchodovat s Hutty, ignorujíc zvěsti o jejich legendární chamtivosti. O staletí později si Evocii uvědomili svou chybu až příliš pozdě. Celá jejich civilizace se stala zástavou. Když se později stal Huttský domovský svět „Varl" díky znečištění neobyvatelný, přišli si Huttové pro splacení dluhů od Evocii, a stali se vládci planety.

Během tisíců let si Huttové podrobili Evocii - žijící nyní v otroctví a bídě, zatímco Huttská neukojitelná snaha o získání bohatství znečišťuje planetu. „Hutta" se stala chovnou základnou pro mocné Huttské rodiny, které řídí soupeřící zločinecké kartely, operující po celé galaxii. Ačkoli malicherné vendety udržují Hutty v neustálém konfliktu mezi sebou, vůči dlouhodobé válce mezi Republikou a Sithským Impériem zůstávají neutrální. Udržují svůj svět přesně takový, jaký ho chtějí.


Startovní Lokace pro:

 


Rozšířené info

Hutta, původním jménem Evocar, je zničený a silně znečištěný svět plný roztodivného průmyslu, dokonalé místo pro všechny mocné Hutty. Společně se svým šestým měsícem Nar Shaddaa tvoří obchodní konkurenci i samotnému Coruscantu, avšak na druhé straně zákona. Pašeráctví, nelegální obchody, ale i legální smlouvy s cílem obalamutit každého kdo sedne Huttům na lep. Toto nehostiné prostředí je vaší startovní lokací, ať už se rozhodnete získat slávu ve Velkém lovu jako námezdní lovec, či infiltrovat neutrální huttské syndikáty jako imperiální agent. V obou případech vás čeká depresivní prostředí plné zločinců, bohaté huttské paláce a spousta hazardních center.Kajidic
Na Huttě má sídlo i Velká huttská rada, která vznikla k zastavení běžných kriminálních potyček mezi huttskými syndikáty, Kajidicy, které často končily zničením jednoho z konkurenčních syndikátů. I přestože každý Kajidic má v radě stejné zastoupení, tak ten nejmocnější má největší autoritu a je tudíž nejmenovaným vládcem celé huttské rasy. Rasy, které záleží jen na vlastním prospěchu, a proto je v současném mezigalaktickém konfliktu stále neutrální a hraje na obě strany.. a vždy bude.

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: Soustava Y'Toub, huttský vesmír
LOAJÁLNOST: Neutrální
STATUS: Pře-industrializovaný a znečištěný svět
TERÉN: Bažinatý a zničený průmyslem 
KLÍČOVÁ FAKTA: Známá také jako Nal Hutta, planeta kde vznikly huttské kriminální kartely

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.