Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Hoth

Ledové pustiny Hothu

Hoth, jedna z nejvíce vzdálených planet bez života ve známé galaxii, neměl pro Republiku žádný reálný význam, dokud se nestal místem devastující vojenské porážky. Na vrcholu Velké války se republikové a imperiální flotily střetli v Hothské soustavě v rozhodující bitvě, která se stala svědkem destrukce některých nejvíce pokročilých a mocných hvězdných plavidel v galaxii.

Následkem bitvy se ledová planeta Hothu stala masivním pohřebištěm hvězdných lodí, zaneřáděna troskami stovek bitevních lodí obou stran, včetně několika prototypů lodí, které Republika nasadila v naději, že obrátí směr války. Nicméně jak válka řádila dál, tak ani Republika, natož Impérium neměli čas a zdroje k rozjetí záchranných operací.

Na základě zjištění ceny techniky opuštěné na Hothu rozjela ambiciózní pirátská konfederace své vlastní záchranné práce. Přivezli armádu droidů a žoldáků, a začali rabovat všechny užitečné zbytky z trosek za úsilím poskládat dohromady své vlastní bitevní křižníky, a vytvořit tak pirátskou armádu.

Nicméně následkem Coruscantské smlouvy se jak Republika, tak Impérium, vrátili k znovu získání toho, co zbylo z jejich válečných strojů. Hoth se tak stal bodem značného soupeření. Roztržky jsou i přes mírovou smlouvu a vzdálenou pozici planety na denním pořádku, a obě super mocnosti se nyní v soustavě opevnili - oddáni bojovat o Hoth až do chladného hořkého konce.

 


 


 

Rozšířené info

Hoth je prostá ledová pustina, která ale není bez života a natolik pustá, jak se na první pohled může zdát. Kromě spousty trosek lodí z Velké války lze na Hothu najít vybudované základny, postavené piráty, Republikou, či Impériem a možná dokonce i Chissy. Kromě pirátů a nebezpečného mrazu vám o život budou usilovat i wampy s drápy ostrými jako břitva. Ruiny ukrývající prastará tajemství zde spíše nenajdete, ale experimentální technologie z republikových prototypů může být stejně cenná kořist, kterou vás nepřátelská frakce nenechá za žádnou cenu získat.

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: Soustava Hoth, Vnější Okraj
LOAJÁLNOST: Žádná vláda
STATUS: Soupeří se o něj
TERÉN: Zmrzlé skličující pustiny
KLÍČOVÁ FAKTA: Na orbitě Hothu se odehrála významná bitva Velké války, která zaneřádila planetu troskami

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.