Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Planety » Dromund Kaas

Trůn Imperiální moci

Sithové, na džunglí prorostlém vzdáleném světě Dromund Kaasu, strávili tisíce let budováním své mocné válečné mašinérie v přípravě útoku na zbytek galaxie.

Hyperprostorové souřadnice Dromund Kaasu, kolonizovaného v antických časech Sithským Impériem, byly ztraceny a umožnily tak vzdálené planetě vejít v zapomnění. V následující drtivé porážce ve Velké Hyperprostorové válce hledala zoufalá hrstka přeživších Sithů únik před zničením rukou jejich Jediských nepřátel. Zoufalí Sithi opustili svůj společný osud, vzdali se všech známých hyperprostorových cest, a pokusili se o sérii nebezpečných náhodných hyper-prostorových skoků, a průzkumných misí naslepo. Po 20 let tak brázdila Sithská flotila zapomenutými vesmírnými regiony bez cíle, než konečně znovuobjevila soustavu Dromund.

První století na Dromund Kaasu bylo zasvěceno obnově slávy Imperiální společnosti. V hlubinách džungle bylo založeno velkolepé hlavní město Kaas City, a postavena citadela, jako stojící důkaz Císařovi síly. Impérium ustavičně pracovalo na posílení jak armády, tak flotily, v přípravě ke svému nevyhnutelnému návratu do známé galaxie. Mocichtivý Císař vynaložil spoustu energie k objevování a zdokonalování tajemných obřadů a rituálů temnoty, které poškodili atmosféru Dromund Kaasu, přetvořením ionosféry ve vířící elektrickou bouři.

 


 

Hlavní  planeta

Domovská planeta pro


 

Nyní, o více než jeden tisíc let později, se Impérium vrátilo do známé galaxie, přinášející válku v plném rozsahu. Sithové si ve válce podrobují velký počet hvězdných soustav, nicméně Dromund Kaas zůstává domovem jak Císaři, tak jeho Temné radě. I když je planeta naplněná energií temné strany, je na Dromund Kaasu nejvíce vidět imperiální armáda. Je to právě zde, kde jsou hrány Imperiální hry o moc, a kde vznikají a zanikají spojenectví. Úspěch a přežití podnikavých Moffů a agentů imperiální rozvědky závisí na mistrovské dovednosti zvládnutí těchto her a intrik.

Dromund Kaas je tím místem odkud se rozpíná temná ruka Impéria.

 

Rozšířené info

Dromund Kaas byl kolonizován dlouho před Velkou hyper-prostorovou válkou kolem roku 5000 BBY (Před Bitvou o Yavin), ale jeho pozice byla bohužel brzy zapomenuta z neznámých důvodů. Po následující zničující porážce ve Velké hyper prostorové válce se zbývající Sithi toulali kolem neznámých končin vesmíru, až dokázali znovu objevit dříve ztracenou soustavu Dromund. Sithové využili tuto možnost ke zrekonstruování své zničené společnosti. Postavili zde metropoli Kaas City jako doklad Císařovi síly, ze které sám osobně využíval planetu k experimentům s temnou stranou, a ke spoutání její obrovské a strašné síly. Tyto pokusy změnily navždy celou planetu, protože způsobili nepřestávající elektrickou bouři navždy obepínající Dromund Kaas.

      

Dromund Kaas se nachází v soustavě Dromund, hluboko v Sithy kontrolovaném vesmíru. Planeta je vlhkým bažinatým světem, a tak je většina jejího povrchu pokryta buï oceánem, nebo mokřady. Tyto mokřady jsou pokryty tlustou vrstvou vegetace, jedna specifická rostlina, šípovitá květina, je extrémně smrtící. Tato rostlina, ať byla zkažena temnou stranou nebo vyrobena Sithskou alchymií, je malá, mírně vnímající, a střílí ostré trny se smrtelnou přesností.

Dromund je také domovem mnoha různých bytostí, které byly dovezeny nebo vytvořeny uživateli temné strany Síly. Tyto bytosti zahrnují Ysalamiri, imunní vůči Síle, Vornskry, naopak dychtící po Síle, a Dianogy. V močálech Dromundu je velmi snadné ztratit cestu a stát se Banthím krmivem, nebo ještě hůře pokračovat v pátrání po temných artefaktech, které mohou spočívat v místních bažinách.

Nicméně hráči mohou zjistit, že je daleko riskantnější pohybovat se po městských čtvrtích Dromund Kaasu. Jako hlavní planeta Sithského Impéria se stává zralou půdou pro politické pletichy a tím související nebezpečí. Holonet zmiňuje spojitost s Císařem a Temnou radou, ale jsou tu skryté nápovědy, které odhalují více o samotném příběhu. Zmiňují, že Císař se nedávno odmlčel. Tato záhada spojená s imperiální armádou, která je silně opevněná v Kaasu může znamenat, že kdokoli hrající za Imperiálního agenta by se měl připravit na spoustu času stráveného v tomto prostředí a vylepšování se v této pletichářské hře.

 

ASTROGRAFICKÝ REGION: Soustava Dromund, Imperiální Vnější Okraj
LOAJÁLNOST: Sithské Impérium
STATUS: Hlavní město Impéria
TERÉN: Bažiny, džungle, a metropole Kaas City
KLÍČOVÁ FAKTA: Znovuobjevena Sithy po porážce ve Velké Hyperprostorové válce. Domov Císaře a Temné rady.

 

 

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.