Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Sithští lordi

Rychlý přehled:

- původ v druhém velkém rozkolu mezi Jedii
- temný Jedi se přiženil do Sithské rasy na Korribanu
- poraženi Jedii ve Velké hyperprostorové válce
- řízeni Císařem a dvanáctičlenným Temným řádem

Informace:

Praví Sithové strávili staletí budováním vlastních sil v hlubinách neznámého vesmíru. Sithský Císař se trpělivě připravoval na den, kdy Sithské Impérium oplatí Jediům ponižující porážky z minulosti. Během té doby přišly a odešly generace Sithů, aby těžce pracovaly a zasvětily své životy snu o pomstě.

Díky temnému výcviku, a pečlivému provedení, uspěl první Sithský útok na nepřátele téměř dokonale. Rozporcovali Jedie a jejich obranu, jako by vůbec neexistovali. I přestože byl jejich agresivní postup nakonec zpomalen, vyplenění Coruscantu ukončilo všechny otázky o tom, jestli byli Sithové vítězi.

Během let od podepsání příměří, dvanáctičlenný Sithský Temný řád dohlížel nad konsolidacemi a reorganizací nových prostředků Impéria, aby vložil běžné záležitosti do rukou Imperiální armády. Tak se můžou Sithští lordi připravovat na budoucnost. Jejich záměr se nyní změnil na nabírání a trénování nových akolytů, ke zvýšení moci Impéria. Jakmile nastane poslední bitva s Jedii, plánují být Sithští lordi připraveni. Neplánují žádné slitování.

V klenutých chodbách Sithské akademie na Korribanu a v hlubokých hrobkách mocných Temných lordů minulosti musí potenciální Sith čelit krutým testům, aby prokázal svou hodnotu. Dokonce i když přežije tento smrtící výcvik, spočívá největší výzva v krutém utkání se spolu-akolyty, kdy každý zápasí o přízeň svého Mistra. Koneckonců, Sithem se stane jen ten nejsilnější, ostatní jednoduše zemřou při snaze jim být.

Kodex:

  • Mír je lež, existuje pouze vášeň.
  • Vášni dosáhnu síly.
  • Silou dosáhnu moci
  • Mocí dosáhnu vítěztví.
  • Díky vítězství jsou mé řetězy zpřetrhány.
  • Síla mě osvobodí.

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.