Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Frakce a strany » Sithské impérium

Rychlý Přehled:

- založeno pozůstalými po původním Sithském impériu
- Císař žije už více než 1,300 let
- imperiální populace je mnohem menší než republiková
- společnost je rozdělena na Sithy a ne-Sithy.


Rozhodnuti vládnout Galaxii

Pravý původ Sithů zůstává zahalen rouškou tajemství. Tři tisíce let zpátky byla rasa Sithů v podstatě značně bezvýznamná, dokud na Korriban nepřilétli vyhoštění temní Jediové a nepodmanili si Sithy pod svou vládu a vlastní filozofii.

Jak roky utíkali, přiženili se temní Jediové do společnosti, které vládli. Během generací tak slovo „Sith“ získalo úplně nový význam. Vedena rostoucí populací ctižádostivých poživatelů temné strany Síly se nová mocná civilizace začala rychle rozšiřovat. Jeden a půl tisíce let zpátky, dosáhla civilizace Sithů hranic Republiky a začala Velká hyperprostorová válka.

Naga Sadow, Temný Lord ze Sithu, vedl své armády do agresivní kampaně za zničením Galaktické republiky. Ačkoli byla z počátku úspěšná, tak se Øád Jediů dostatečně zotavil k porážce svých temných protějšků. Až k cílevědomému ničení Sithské civilizace na Korribanu. Nicméně, neznámo Jediům, se poslednímu Sithskému Císaři a jeho nejvěrnějším Temným Lordům povedlo uniknout před masakrem do hlubokého vesmíru. Tito přeživší Sithové začali znovu budovat svou společnost na vzdálené planetě, doufajíc, že se jednoho dne vrátí pomstít.

Po následujících tisíc let nabralo Sithské impérium novou sílu. Císař vytvořil masivní Imperiální armádu čítající flotilu pokročilých válečných lodí a podstoupil temné rituály za účelem prodloužení svého života a své nesporné vlády.

Jakmile přišel čas pro pomstu, začali Sithové s infiltrací hvězdných systémů po Vnějším okraji. Zasévat zrnka pochybností a tajně kšeftovat s místními zločinci a vojenskými diktátory. Když bylo vše na svém místě, spustili Sithové obrovskou ofenzívu, která zastihla Jedie kompletně nepřipravené. V samotné první vlně převzali Sithové úspěšně kontrolu nad několika hvězdnými systémy ve Vnějším okraji, oblíbenou obchodní cestou Rimma, a zničili Republikové loděnice na Sluisu.

Po prvních útocích pokračoval Císař ve svém brilantním postupu a s brutální silou imperiální armády zasazoval údery Republice znovu a znovu. Hlubokými údolími na Utapau počínaje, po vysoké lesy Agamaru konče. I když se zdálo, že impérium je schopné vést válku do nekonečna, povedlo se Císaři Republiku zase překvapit. Temný řád impéria zaměstnal vládce Republiky mírovými rozhovory, zatímco několik Sith Lordů a elitní imperiální armáda vyplenila hlavní planetu Republiky.

Zničením Chrámu Jediů a vzetím planety jako rukojmí, nenechali Sithové vládcům Republiky jinou možnost, než se vzdát rozličných krajních hvězdných systémů podepsáním Coruscantské smlouvy.

Od podepsání smlouvy se Císař stáhl, aby se věnoval svým záhadným cílům, předávajíc kontrolu Temnému řádu, a vytvářejíc tak jeviště pro krutý boj o moc. V nastalém politickém vakuu se k moci dostávají ti nejvíce silní a prohnaní Sithové a imperiální velitelé, aby upevnili nadvládu Impéria a rozdrtili své nepřátelé.

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
1.

Rewar - 09.03.2018 | 09:38

Nejlepší frakce