Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Øád Jedi

Rychlý přehled:

- původ lze být vystopován až na planetu Tython
- přísahali chránit Republiku
- vedeni dvanáctičlennou Radou Jedi
- víra v Sílu neslouží k dosáhnutí mociInformace:

Jediové byli a jsou pro Galaktickou Republiku vznešení ochránci míru a diplomaté po 22 000 let. Zatímco bezúhonní občané vzhlížejí k Jediům s respektem a inspirací, nepřátelé Galaktické republiky pohlížejí na Jedie s podezdřením, strachem, ne-li s hněvem.

Úspěch válečného tažení Sithského Impéria v období Velké Války přinesl smrt tisícům Jediů a během plenění Coruscantu byl zničen chrám Jedi a zabito šest mistrů Rady. Od té doby začali Sithové s vlastním náborem dětí citlivých na Sílu po celé galaxii.

Tyto katastrofy nenávratně poškodily důvěru Galaktické Republiky v jejich legendární ochránce, i přesto že jsou daleko od porážky. Přemoženi, ale stále neohrožení, se Jediové vrátili na svůj pradávný domovský svět, planetu Tython, znovu se oddávajíc svým nadčasovým principům. Vzhlížejí do budoucnosti, doufajíc v obnovení rovnováhy Síly, míru a spravedlnosti v Galaxii.

Avšak, hledaní klidu na Tythonu se přese všechny úmysly řádu Jedi zastavilo. Mezi starodávnými runami Tythonu se vyskytli záhadné energie Síly a odkaz dávno zapomenuté temnoty se začal znovu vynořovat. S příchodem poutnického klanu Twi’leků, rozhodnutého zabydlet se na Tythonu v rozporu se zákony Galaktické Republiky, započali ožehavé a nebezpečné zkoušky při tréninku Padawanů, ale i pro Øád samotný. Více o planetě Tython se dozvíte z našeho profilu.

Povolání:

 Jedi Knight - Rytíř Jedi je zaměřený především na boj se světelným mečem a používání Síly v koordinaci s ním. Inspiruje se Macem Windu a Anakinem Skywalkerem, mistři bojových forem světelných mečů. Více v našem profilu

 Jedi Consular - Povolání Consular se zaměřuje na mistrné ovládání Síly a její manipulaci v boji, respektive proč s někým bojovat, když na něj mohu namířit jeho vlastní blaster? Toto povolání je inspirováno mistrem Yodou a Obi-wanem Kenobi, více v našem profilu.

Kodex

  • Nejsou žádné emoce, je jen mír.
  • Není žádná nevědomost, je jen poznání.
  • Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
  • Není žádný chaos, je jen harmonie.
  • Není žádná smrt, je jen Síla.

 

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.