Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Vette

Vette

Otrok, lovkyně pokladů, přeživší

Domovský svět: Nar Shaddaa
Rodina: Matka se sestrou, jejich osud je neznámý
Znamí:
Taunt, Flash, Plasmajack

Jen málo lidí vidělo tolik z galaxie jako Vette, a jen málo z nich mělo tak malou kontrolu nad svým osudem. Vette se narodila jako otrok na okupovaném Rylothu a už v raném věku byla oddělena od své rodiny a prodána skupině menších kriminálních bossů. Když legendární pirát lord Nok Drayen vyloženě zničil všechno vlastnictví jejího posledního majitele, dostala Vette a ostatní otroci nabídku svobody, anebo přidání se k Nokově posádce. Vette si zvolila druhou možnost, díky čemuž se stala pirátkou. Procestovala známé světy a učila se, jak se dostat do a z míst, kam nemá běžně přístup.

Po několika letech Nok Drayen záhadně a náhle propustil všechny své lidi ze služby. Vette byla ponechána na Nar Shaddaa, kde se přidala k dalším mladým idealistickým Twi’lekům a využila své zločinecké schopnosti k okrádání a zruinování všech, kteří kdy zneužili rylothské kulturní artefakty a obyvatele. Díky své neuhasitelné jiskře má Vette i přes svůj věk do dospělého chování daleko. Užívá si hloupých žertů, a ráda si dělá srandu z lidí, kteří mají o sobě příliš vysoké mínění.

Rozšířené info
„Basic“ také prozrazuje, že je sestrou zatím neznámé Rishy, hvězdou Kala’uunu (podzemní rylothské město) a dárkem od Lorda Barase, stojícího za vytvořením Coruscantské smlouvy z komiksu Threat of Peace. Více důvodů, proč bude partnerkou právě sith warriora zjistíme zcela jistě v samotné hře. Už teï, nám ale tvůrci s Vette dávají najevo, že Sith nemusí být ztělesněním zla.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.