Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Tanno Vik

Tanno Vik

Bez disciplíny a nezastavitelný

Rasa: Weequay
Poslední známá lokace: Balmorra
Největší detonace: 20 kilotun

Tanno je jeden z nejvíce talentovaných demoličních expertů, který kdy sloužil v republikové armádě. Je okouzlující, velmi zručný a naprosto nemorální. Poněvadž se narodil v bezzákonných ulicích na Nar Shaddaa, je zvyklý dávat své zájmy na první místo. Narukování byla pouze výhodná možnost útěku poté, co nesčetněkrát zradil jednoho kriminálního partnera. Avšak jakmile se mu pod ruku dostaly nejvíce pokročilé zbraně a výbušniny v galaxii, byl jejich.

Během tréninku zapůsobil Vik na své instruktory schopností najít slabiny ve všem, od budov počínaje, vozidly konče, v rekordním čase. Vždy s jistotou položil výbušniny na místě, kde způsobily největší poškození. Dokonce byl zvažován k přijmutí do divize speciálních jednotek, ale jeho agresivní postoj a vzdorování autoritám mu neumožnilo povýšit. Žalobám ze zločinu musel čelit během celé své krátké kariéry u armády, dokud nebyl nakonec uznám vinným z organizování vyděračství za účelem nabízení ochrany. To vše během obrany republikové předsunuté základny na Talayi. Po propuštění z armády se Vik uchýlil k žoldácké práci, a stále nabízí své schopnosti v nejhrozivěji válkou postižených místech v galaxii. Až do dnes.

Rozšířené info
Basic o Tannovi prozrazuje, že je na Garzině listině, s největší pravděpodobností se jedná o Generála Garzu z republikové armády. Důvodem by mohla být právě žoldácká práce, či zneužívání republikových zdrojů. Je Rudoruký Magaran (termín, který ještě neznáme) a má problémy s přijmutím jazyka, bohužel nevíme kterého. Něco ve Vikovi určitě bude, jinak bychom si ho nemohli vybrat jako parťáka, když budeme hrát za Troopera, na druhou stranu, kdo říká, že Trooper musí být ztělesněním dobrá jako Jedi, že.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
3.

Darth Critic - 09.10.2011 | 12:12

Jo to vim ,akorat mi nedoslo to ''Basic prozrazuje''.....

2.

Fluke - 08.10.2011 | 19:43

Basic je jazyk, kterým ve světě Star Wars mluví.

1.

Dart Critic - 07.10.2011 | 21:22

Co myslite Basicem?