Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Qyzen Fess

Qyzen Fess

Uctívajíc bohyni "Scorekeeper"

Rasa: Trandoshan
Význačné rysy: Chybějící oko
Oblasti expertízy Nebojácný lovec, profesionální stopař a pokladač pastí

Qyzen je proslulý jako jedinečný lovec a stopař, jeho pátrání po nejnebezpečnější bestii v galaxii ho zavedlo z bažin Belkadanu až na nekonečné pouště Tatooinu. Vyměňuje ukořistěné trofeje za svezení lodí kamkoli, kde najde půdu pro svůj další lov. Qyzen nemá žádný zájem o nabývání osobního vlastnictví, stačí mu jen jeho zbraně a záznamy o stavu jeho „Jagganath“ bodů – bilance, kterou musí každý Trandoshan získat skrze čestná zabití k ukojení jejich bohyně jménem „Scorekeeper“.

Zatímco mnoho Trandoshanů se stane pouhými žoldáky, aby získaly své Jagganath body, Qyzen zvolil tradiční cestu. Ulovení čehokoliv od pouštních démonů po rancory, odmítajíc zabít cokoliv, co je pod úroveň jeho značných schopností. Při svém putování zkřížil cestu s mnoha dalšími poutníky – zločinci, mandaloriány, i mistry Jedi – kteří ho naučili rychle nedůvěřovat každému cizinci, ale jakmile se Qyzen stane vaším přítelem, položí za vás i život.

Rozšířené info
Trandoshan, kterému nedělá problém ulovit rancora, v kombinaci s Jedi Consularem, jež využívá Sílu do posledního malíčku? Tomu se říká velmi nebezpečná kombinace a zároveň empatie k rase, která uctívá zabíjení. Nicméně už podle profilu předchozích parťáků víme, že tato rozdílná přesvědčení, která budou ovlivňovat naši cestu po temné, či světlé straně Síly, nás budou potkávat velmi často. Člověk si hned vzpomene na diskuze s Kreiou v druhém díle KotORu. A nezapomeňte, kde je jeden, je často i ten druhý, takže pozor na Trandoshany!

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.