Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Mako

Mako

Kybernetický sirotek

Čas strávený v otroctví: nalezena na Nar Shaddaa
Rodina: Neznámá, považována za sirotka
Poznávací znamení: nezjistitelná

Nikdo na Nar Shaddaa nemá ponětí, odkud se Mako tak docela vzala, ale všichni se shodnou, že se narodila pro hackování počítačů. V sedmi letech už bylo jasné, že má nepřirozenou oblibu ve všech věcech související s počítači, a také se rychle naučila všechny známé programovací jazyky. V osmi Mako shodila účty sirotčince „Red light Sector“, který se ji snažil prodat zákazníkovi s nejvyšší nabídkou. S kredity v kapse a zužitkovatelnými schopnostmi se brzy ocitla v několika nechvalně známých hackerských skupinách operujících na Nar Shaddaa.

O sedm let později našel Mako zraněnou v uličce stárnoucí námezdní lovec jménem Braden. Potřeboval tech-specialistu do své posádky a Mako se potřebovala dostat z měsíce, dokud Huttský kartel nezapomene na práci, kterou její přátelé ohromně zpackali. S Bradenem a jeho posádkou našla Mako zalíbení v avantgardní kultuře námezdních lovců, jejich pravidlech, které dali jejímu životu nějakou strukturu, a co je nejdůležitější, i první opravdovou rodinu.

Rozšířené info
Mako má kontakty i schopnosti. Nejenže zná Bradena, (známý to lovec zodpovědný za smrt republikové důstojnice Leslie Gin, i Velmistra Jedi Zyma, během vzniku Coruscantské smlouvy, který i přesto dokázal zmizet ze scény) ale také je podle prvních informací přeložených z „Basicu“ ve hledáčku Republikové rozvědky SIS. Také má něco společného se jménem Ran Qyzen, které má možná spojitost s Qyzen Fessem, partnerem Jedi Consulara. Vzhledem k typické práci námezdních lovců, kde se vše řeší se zbraní v ruce, a Jet packem na zádech, bude Mako nesmírně užitečný parťák.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.