Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Bowdaar

Bowdaar

Neblaze proslulý gladiátor podsvětí

Čas strávený v otroctví: 108 let
Počet vítězství v aréně na život a na smrt: 10 000x
Přezdívky: „Zabiják z Kashyyyku“, „Hora smrti“, „Drtič kostí“

Ohromný Wookiee válečník Bowdaar bojoval ve všech arénách na život a na smrt od Geonosisu po Nar Shaddaa. Přes sto let, kdy čelil nespočtu soupeřů, nebyl Bowdaar nikdy poražen. Překonal rancory, gundarky, mandaloriány, a dokonce i Jediho v osobním souboji. Ještě více působivé bylo, že bojoval často bez výhod, které poskytují brnění a zbraně. Mezi naivnější spodinou z podsvětí se šušká, že Bowdaar je nesmrtelná bytost, která nemůže být zabita, ale ti kteří mu čelili a přežili ví, že je jednoduše nejlepší ze všech.

Ačkoli jeho vítězství v bojích přinesla, i ztratila, spoustu pěnez sázkařům a zločineckým bossům, neviděl Bowdaar z tohoto bohatství ani kredit. Už jako dítě byl zotročen a donucen k boji v arénách proti své vůli, sloužící jednou zkaženému pánovi za druhým po celá desetiletí. Bowdaar nemá žádnou rodinu, přátelé, ani domov, pouze sílu bojovníka a nepřekonatelnou vůli k přežití.

Rozšířené info
Z prvního profilu prozrazuje „Basic“ fráze jako „hodně štěstí, rudá hlavo“, „Karsskova kořist“ a „zástava velkého Feastmastera“. Fráze, které budou dávat větší smysl v samotné hře. Nicméně Bowdaar je podle všeho Chewbacca na steroidech. Staletí strávená pilováním boje skoro působí jakoby tento parťák pašeráka byl zabiják cvičený na povel. Zdání, ale může klamat, i přes život strávený v zajetí je wookiee věrný parťák, pokud vám něco dluží, zejména jedná-li se o dluh života. Jak jinak by se spřáhl zrovna s pašerákem.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.