Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Speciál: E3 2011

E3 2011: Sestřih z výstavy o stánku s The Old Republic
25.06.2011 02:19 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

BioWare se rozhodli dnes vydat ještě jednu aktualizaci. Po traileru na misi na Alderaanu tu máme klasický sestřih přímo z výstavy, v němž uvidíte několik názorů od různých, převážně nadšených lidí. Video si můžete prohlédnout níže. Dlužno dodat, že jsme k němu přiložili i české titulky.

E3 2011: The Old Republic si odneslo řadu hodnocení
19.06.2011 21:44 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Letošní E3 v Los Angeles navštívilo přes 46 000 lidí a mnoho z nich si udělalo cestu i okolo stánku se Star Wars: The Old Republic, na kterém bylo ukázáno spousta nových věcí (zpravodajství zde) a někteří si museli vystát dlouhou frontu s čekací dobou až 5 hodin! Bývá tradicí, že po výstávě nejrůznější média rozdají pomyslné ceny pro ty nejlepší hry, jaké se na této herní akci objeví a ohromí většinu publika svým obsahem. Kromě ceny za nejlepší trailer se může chystané MMO ze světa Star Wars pochlubit například oceněním za nejlepší zvuk, nejlepší PC hru či vůbec nejlepší titul výstavy. Co všechno tedy vyhrálo The Old Republic? Inu, je toho poměrně dost:

E3 2011: Jak se hraje Star Wars Kinect?
13.06.2011 12:38 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]
Máme tady ještě pár dozvuků z E3 2011 a tentokrát se mrkneme na gameplay záběry ze Star Wars Kinect. Tato nová Star Wars hra vyjde pouze na systém Kinect, který se dodává ke konzoli Xbox 360 od společnosti Microsoft, a ovládát jí budete pomocí pohybů vlastního těla. Pokud chcete vědět, jak všechno funguje a co hra vlastně nabídne, pak se pusťte přiložené video, kde uvidíte Star Wars Kinect v akci. A pokud chcete, nechte nám vzkaz v komentářích. Jsme moc zvědaví na váš názor k této casual Star Wars hře.
E3 2011: Další gameplay záběry z The Old Republic
09.06.2011 22:44 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [5]

Představování nových záběrů ze Star Wars: The Old Republic na letošní E3 pokračuje. Tentokrát tu máme přes 11 minut dlouhé video, ve kterém se vývojáři zaměřili na řádění Sith Sorcerera na písečné planetě Tatooine. Pokud sledujete E3 pečlivě, pak jistě víte, že tuto část jsme již mohli vidět, akorát byl ukázan v akci Bounty Hunter se svým NPC společníkem Blizzem. Přiložené video se soustředí na Sith Sorcerera a chcete-li vidět gameplay za Bounty Huntera, pak navštivte stránky EA, kde najdete záznam celé prezentace.

E3 2011: The Old Republic - Operace: Eternity Vault
09.06.2011 00:53 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Výstava E3 nám odhalila další gameplay trailer zaměřený na Eternity Vault, o kterém jsme už mluvili v jedné z předchozích novinek. Eterenity Vault je součástí tzv. "Operations" (operace), jež budou v The Old Republic zastávat funcki raidů. Ty si budou moct zahrát pouze hráči na nejvyšším levelu. Autoři na jedné prezentaci potvrdili, že hráčův vývoj se zastaví na 50 úrovni.

V Eternity Vault se točí příběh okolo tajemného vězení na planetě Belsavis, v němž je umístěn velmi starý vězeň s neuvěřitelně silnými schopnostmi, jež by způsobily problém jak Republice, tak Impériu. Proto nezbývá nic jiného než povolat ty nejlepší z nejlepších, jejichž úkolem bude vyčistit věznici a zabránit tak hrozbě.

E3 2011: Return trailer z The Old Republic!
06.06.2011 22:02 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [11]

Vychutnejte si nový trailer ze Star Wars: The Old Republic, který bude zároveň i intrem pro hru. Kvůli tomu, abyste si trailer co nejvíce užili, nebudeme zde o něm nic psát. Užijte si to!

E3 2011: Začala konference EA
06.06.2011 21:44 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [3]

Ve 21:30 odstartovala E3 konference od EA, na které mj. uvidíme i Star Wars: The Old Republic. Prezentaci už má za sebou Mass Effect 3 a momentálně můžeme vidět ukázku z nového Need for Speed.

21:48: Na scénu přichází Star Wars The Old Republic!

21:50: Nový trailer na scéně!

21:53: Tak jsme mohli vidět novou ukázku na SWTOR, která se sice skládala ze scén prvních dvou trailerů, ale mohli jsme vidět i nové části. Každopádně nový plnohodnotný CGI trailer to pravděpodobně nebyl. Video můžete vidět zde.

Konferenci sledujte zde

E3 2011: Star Wars Kinect trailer!
06.06.2011 10:16 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]

Je to tady. Světlo světa spatřil trailer na tolik proklamovanou Star Wars hru pro systém Kinect a my tak můžeme začít plně analyzovat. Z prvním letmých záběrů můžeme vidět, že hra se nebude soustředit pouze na ovládání rytířů Jedi a nabídne nám také jiné možnosti vyžití. Øeč je o závodech kluzáků, vesmírných bitvách či o ovládání Rancorna. Na všechno budou sloužit určené pohyby a u rytířů Jedi tak budete například kromě máchání mečem taky využívat Sílu, kopat, uhýbat a skákat. 

V druhém videu se letmo podíváme na předváděčku z této hry, na které uvidíte i pár nových záběrů (je jich ale málo). Všimnout si můžete planety Bespin či droidů s jetpacky. Chybět nebudou ani MagnaGuardi, pomocníci generála Grievouse. Příběhově bychom se měli zaměřit na novou trilogii (Epizoda I-III) a hrát budeme spíše za vedlejší a neznámé postavy, které nám ukážou zase něco nového ze Star Wars univerza. Video je bohužel ve francoužštině.

Co na Star Wars Kinect říkáte? Myslíte si, že ovládání bude dobré a intuitivní nebo si myslíte, že to bude fiasko? Podělte se s námi o své názory v komentářích!

E3 2011: Gameplay trailer na The Old Republic
04.06.2011 14:11 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]

V novém videu z The Old Republic se vám letmo představí všechny doposud představené prvky, které by měly táhnout celou hru a ukázat vám, že TOR prostě nebude jen obyčejné MMORPG. Øeč je o filmovém vyprávění příběhu, dechberoucích soubojích, spolčování charakterů, dále pak o osobních vesmírných lodích, bitvách ve vesmíru, vozidlech, Flashpointech či o galaxii plné světů.

E3 2011: S čím se vytasí The Old Republic?
04.06.2011 13:40 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

O nadcházející výstavě E3 v Los Angeles už jistě víte z našich předchozích novinek. Čeká na nás spoustu nových informací a sami jsme už polemizovali nad tím, zda se dočkáme nového epického traileru na Star Wars: The Old Republic. A odpověï zní: ANO! Programová linie o The Old Republic ale tímto trailerem rozhodně neskončí. Na co všechno se můžete dále těšit?

Nový CGI trailer
Začalo to zničením Coruscantu, pokračovalo to lesním bojem na Alderaanu a skončí to neznámo kde (šušká se o Korribanu). Bombastické trailery z The Old Republic nás vždy dostaly do kolen a ještě týden jsme si utírali sliny na bradě. Nyní nás čeká evidentně poslední milník z historie The Old Republic a opět se v traileru posuneme časem o něco zpátky (soudě dle vzhledu Darth Malguse, jehož obličej vypadá neponičeně).

Belsavis, Alderaan a Tatooine
V gameplay pasážích zavítáme na planety Belsavis, Alderaan či Tatooine. Na té první se  již několik tisíc let ukrývá neznámá a nebezpečné tajemství pro obě znepřátelené strany (Republika a Impérium). Skupina elitních bojovníků bude muset čelit a zabránit této hrozbě před únikem a masivní destrukcí. Díky této události se poprvé seznámíme s "Eternity Vault". Co to znamená, zatím nevíme.

Princezna Leia nás ve filmech vždy utvrzovala o tom, že Alderaan je mírumilovná planeta, na které nenajdete žádné zbraně. Za dob Staré republiky se na této nádherné planětě žilo jinak a dokonce se na nich odehrálo i několik klíčových bitev. A právě zde uvidíme v akci tzv. "Warzone", kde budeme bránit generála před vlnami nepřátel do posledního dechu. Na oblíbené písečné planetě Tatooine naopak dojde k bojům s písečnými lidmi, kteří si opět nedají pokoj a svými mohutnými výkřiky se nás budou snažit zahnat do nejbližší kantýny. A to není vše, údajně se dočkáme i zajímavého odhalení, jež nemá v historii této planety se dvěma slunci obdoby.


Live přenosy
O všech zajímavých informacích vás budeme samozřejmě průběžně informovat, ovšem pokud chcete vše sledovat živě, můžete využít jednu ze stránek níže, které během E3 nabídne živé vysílání všech důležitých akcí. Všechna ta paráda tedy začne 21:30 našeho čau na těchto webech:

Nevíme jak vy, ale my už se strašně těšíme a pevně věříme, že tohle už bude poslední E3 výstava, ze které budeme o The Old Republic takhle informovat. Tímto samozřejmě nemyslíme, že by nás TOR nudil, jen doufáme, že už konečně do té doby vyjde a příští rok budeme přinášet info o nějakém DLC či plnohodnotném datadisku. Nicméně nezapomňte sledovat náš web, Facebook či Twitter. Informační nálož se nezadžitelně blíží.


E3 2011: Promo trailer na Star Wars Kinect hru
02.06.2011 23:39 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Již za pár dní začíná E3 2011 a ven se pomalu první promo videa, které vás mají nalákatna ty největší šlágry výstavy. Radovat se můžou i fanoušci Star Wars her. V noci z pondělí na úterý se totiž na GameTrailers.com představí očekávaná Star Wars Kinect hra, kterou si někteří z vás možná pamatují z loňského ročníku, kde byla prezentována naskriptovanou ukázkou. Promo s R2-D2 si můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Blíží se E3, bude nový trailer na The Old Republic?
26.05.2011 08:05 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [5]

Oblíbená herní výstava Electronic Entertainment Expo (E3) je za rohem (koná se 7.-9. června v Los Angeles), což znamená, že nejen fandové Star Wars, ale i hráči her obecně by měli zbystřit. Tato každoroční akce se těší velké oblibě a mnoho vývojářů / vydavatelů zde většinou ohlásí nové produkty, eventuálně nářezově zpropaguje již oznámené věci. Zatímco loni mělo Star Wars hned několik zastoupení (The Force Unleshed II, LEGO: Star Wars III, The Old Republic...), letos to tak žhavě nevypadá a spokojit se budeme muset asi jen s The Old Republic (šušká se ještě o hře na Kinect).

Nicméně i tak se můžeme těšit na pořádnou nálož informací a co je možná nejzajímavější - na nový CGI trailer. Na loňské i předloňské E3 jsme se vždy epických trailerů dočkali a pevně doufáme, že i letos nám spadne brada na stůl. Proto se vás ptáme: těšíte se na případný nový trailer? Pokud ano, kde a jak se podle vás bude odehrávat? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích. Náš tip je, že nám autoři ukážou vesmírné bitvy.

Jen pro připomenutí přikládáme minulé trailery Deceived a Hope, které se prostě nikdy neokoukají.