Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
E3 2011: Star Wars Kinect trailer!
06.06.2011 10:16 | Autor: C.I.S.I.

Je to tady. Světlo světa spatřil trailer na tolik proklamovanou Star Wars hru pro systém Kinect a my tak můžeme začít plně analyzovat. Z prvním letmých záběrů můžeme vidět, že hra se nebude soustředit pouze na ovládání rytířů Jedi a nabídne nám také jiné možnosti vyžití. Øeč je o závodech kluzáků, vesmírných bitvách či o ovládání Rancorna. Na všechno budou sloužit určené pohyby a u rytířů Jedi tak budete například kromě máchání mečem taky využívat Sílu, kopat, uhýbat a skákat. 

V druhém videu se letmo podíváme na předváděčku z této hry, na které uvidíte i pár nových záběrů (je jich ale málo). Všimnout si můžete planety Bespin či droidů s jetpacky. Chybět nebudou ani MagnaGuardi, pomocníci generála Grievouse. Příběhově bychom se měli zaměřit na novou trilogii (Epizoda I-III) a hrát budeme spíše za vedlejší a neznámé postavy, které nám ukážou zase něco nového ze Star Wars univerza. Video je bohužel ve francoužštině.

Co na Star Wars Kinect říkáte? Myslíte si, že ovládání bude dobré a intuitivní nebo si myslíte, že to bude fiasko? Podělte se s námi o své názory v komentářích!

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

popp - 29.03.2012 | 12:12

je to dotahnute ja tu hru uz mam jestli si to nehral tak tu nepis blbosti

1.

Obi-Fox - 06.06.2011 | 18:14

Jaa ještě toto nezkoušel... tak nevim jak to přesně funguje ... ale jestli se to dobře dotahne ty pohyby a tak... tak si myslim že by to mohlo byt dobre