Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
E3 2011: S čím se vytasí The Old Republic?
04.06.2011 13:40 | Autor: C.I.S.I.

O nadcházející výstavě E3 v Los Angeles už jistě víte z našich předchozích novinek. Čeká na nás spoustu nových informací a sami jsme už polemizovali nad tím, zda se dočkáme nového epického traileru na Star Wars: The Old Republic. A odpověï zní: ANO! Programová linie o The Old Republic ale tímto trailerem rozhodně neskončí. Na co všechno se můžete dále těšit?

Nový CGI trailer
Začalo to zničením Coruscantu, pokračovalo to lesním bojem na Alderaanu a skončí to neznámo kde (šušká se o Korribanu). Bombastické trailery z The Old Republic nás vždy dostaly do kolen a ještě týden jsme si utírali sliny na bradě. Nyní nás čeká evidentně poslední milník z historie The Old Republic a opět se v traileru posuneme časem o něco zpátky (soudě dle vzhledu Darth Malguse, jehož obličej vypadá neponičeně).

Belsavis, Alderaan a Tatooine
V gameplay pasážích zavítáme na planety Belsavis, Alderaan či Tatooine. Na té první se  již několik tisíc let ukrývá neznámá a nebezpečné tajemství pro obě znepřátelené strany (Republika a Impérium). Skupina elitních bojovníků bude muset čelit a zabránit této hrozbě před únikem a masivní destrukcí. Díky této události se poprvé seznámíme s "Eternity Vault". Co to znamená, zatím nevíme.

Princezna Leia nás ve filmech vždy utvrzovala o tom, že Alderaan je mírumilovná planeta, na které nenajdete žádné zbraně. Za dob Staré republiky se na této nádherné planětě žilo jinak a dokonce se na nich odehrálo i několik klíčových bitev. A právě zde uvidíme v akci tzv. "Warzone", kde budeme bránit generála před vlnami nepřátel do posledního dechu. Na oblíbené písečné planetě Tatooine naopak dojde k bojům s písečnými lidmi, kteří si opět nedají pokoj a svými mohutnými výkřiky se nás budou snažit zahnat do nejbližší kantýny. A to není vše, údajně se dočkáme i zajímavého odhalení, jež nemá v historii této planety se dvěma slunci obdoby.


Live přenosy
O všech zajímavých informacích vás budeme samozřejmě průběžně informovat, ovšem pokud chcete vše sledovat živě, můžete využít jednu ze stránek níže, které během E3 nabídne živé vysílání všech důležitých akcí. Všechna ta paráda tedy začne 21:30 našeho čau na těchto webech:

Nevíme jak vy, ale my už se strašně těšíme a pevně věříme, že tohle už bude poslední E3 výstava, ze které budeme o The Old Republic takhle informovat. Tímto samozřejmě nemyslíme, že by nás TOR nudil, jen doufáme, že už konečně do té doby vyjde a příští rok budeme přinášet info o nějakém DLC či plnohodnotném datadisku. Nicméně nezapomňte sledovat náš web, Facebook či Twitter. Informační nálož se nezadžitelně blíží.


Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.