Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

» Mise » 2. série misí

Mezimise | 1. série misí | 2. série misí | 3. série misí

6. Rescue Mission (Záchranná mise)

Tato mise se odehrává na Nar Kreeta a máte za úkol zachránit 16 vězňů z věznice nějakého Hutty. Můžete zde bojovat i s Rancornem, ale já jsem ho nezabil, zkuste to. Až zachráníte všech 16 vězňů tak mise končí. Celkem jednoduchá mise.

 

7. Meet Contact (Kontakt schůzky)

Tato mise se odehrává na Zonju V a hlavním Vaším dopravním prostředkem je Písečný Skůtr. Nejdřív se dostanete na jakousi mezizákladnu, kde načerpáte síly a pojedete dál do Hlavní základny. Vaším úkolem je co nejrychleji se tam dostat, protože Vás pronásleduje spoustu nepřátel na Písečných skůtrech, které ale také můžete lehce zabít a to buï střelbou ze skůtr a nebo lepší variantou - světelným mečem. Pokud Vám dojde palivo, nebo dojde energie skůtru, musíte vzručně dostat nový, což je na této misi asi to nejtěžší.

 

8. Covert Operations (Tajná operace)

Mise se odehrává na Kril'Dor a Vaším úkolem je umístit několik naváděcích zařízení, aby mohl X-Wing přesně zaměřit a zničit Vámi označený cíl. Tuto misi bych ozančil jako misi vystřiženou z GTA 3 nebo VICE CITY, protože zde úkoly plníte - označit, nový cíl, označit, nový cíl, označit,... Tím nechci říct, že není zábavná.

 

9. Capture Crime Lord (Chycení bossa "gangu")

Tato mise se odehrává na Corusantu, což je patrné z obrázků. Musíte zajmout jednoho chlápka, který vede nějakou kriminální organizaci. Když se dostanete do jeho místnosti, tak na vás pošle 4 droidy, které lehko zabijete blesky.

 

10. Cult Investigation (pátrání po kultu)

Po příjezdu na planetu Dosuun Vás ihned zajmou. Celou misi hrajete bez světelného meče, ale pokud ovládáte některou z temných Sil - Blesky nebo ovládnutí, tak máte vyhráno. Na konci mise zabijete chlapíka, který Vás zajmul. A to je taky konec mise.