Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

» Mise » Mezimise

Mezimise | 1. série misí | 2. série misí | 3. série misí

A. Úvodní mise - Rough Landing (Tvrdé Přistání)

Loï se studenty havarovala, a tak se musíte spolu se svým kolegou dostat do Akademie Jediů sami. Je to celkem jednoduché. Pokud jste ze zadrhli hned na začátku, nezoufejte - stačí, když přeseknete strom a ten vám udělá most přes řeku a vy můžete pokračovat dál. Doufám, že na toto přišel každý.

 

B. Training Grounds (Tréninková Pole)

Tato mise je skvělá pro procvičení Síly. Jako student musíte Lukovi Skywalkerovi a Kylovi Katarnovi dokázat, že už můžete jít do misí, kam chodí studenti akademie. Procvičíte si zde většinu Sil světlé strany.
Až dokončíte trénink, bude Vám nabídnuto první menu, ve kterém si můžete vybrat misi. Takových to menu je celkem 3.

 

C. Hoth Plains (Hothské prérie)

Pokud Vám název Hoth vůbec nic neříká, tak Vám obnovím paměť - je to planeta, kde povstalci měli na začátku Epizody 5 svoji základnu. Přesunuli se sem po Bitvě u Yavin 4. Celá planeta je pokryta ledem. Nejvíc mě v této misi zaujal "Lední medvěd". Když vás chytí za nohy, tak vy párkrát zašmidláte mečem a useknete mu tím ruku. Pak mě zde zaujal tzv. Lední Kůň nebo-li Tauntaun. Obě zvířata jste mohli vidět ve filmové verzi Hvězdných Válek.

 

D. Under the Hoth Surface (Pod Hothským povrchem)

Po skočení do díry v místní "laboratoři" jste se ocitli pod povrchem planety Hoth. Před vstupem do této mise jsem si mohl vybrat nový bojový styl se světelným mečem. Já jsem si vybral Silný, ale neříkám že si ho máte vybrat také - je to na každém z Vás. Po zabití několika temných Jediů se dostanete k Aloře - Temné bojovnici, která umí používat světelný meč a Sílu - a to velmi dobře. Po pár dobrých zásazích, uteče a tím končí celá mise.

E. Castle (Zámek)

Mise je složena ze tří částí a odehrává se na planetě Vjun. Bloudíte po vaderově zámku, abyste nakonec zjistili hroznou pravdu. Rash, váš přítel, se přidal k temné straně Síly. Na planetě padá kyselí déšť, a proto Vám radím, abyste si před touto misí aktivovaly Sílu Protection.