Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Republic Commando

» Spolubojovníci

  40 - Fixer

Poslušný, odvážný, bez jakéhokoli smyslu pro humor, typický oddaný voják, to je 40, přezdívaný Fixer. Je to expert přes počítače a taky vám na křižníku párkrát zachrání kůži. Jeho oblíbenou zbraní je nožík, zabudovaný v katanském brnění.

  62 - Scorch

Vtipálek, který si rád utahuje z 07, ten si ale taky rád utahuje z něj. Tak by se dal charakterizovat 62. Specializuje se na výbušniny a vše kolem nich, má opravdu hodně rád vše, co bouchá, takže když potřebujete např. odpálit nějakou stěnu či zlikvidovat droidí výsadkový člun, obraťte se na něj. Jeho oblíbenou zbraní je samozřejmě DC 17- granátomet (tak tomu alespoň říkám já).

  07 - Sev (česky Sedma)
 

Nejlepší zabiják ve vašem družstvu. Borec s drsným a černým humorem. Je to perfektní odstřelovač, který se s nepřáteli opravdu nepáře. Jeho nejoblíbenější zbraní je DC-17 odstřelovací nástavec.

   
 

 

   
   
   
 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.