Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Aktualizujeme věci u Star Wars Kinect a The Old Republic
16.06.2011 04:25 | Autor: C.I.S.I.

Pokud se stejně jako já právě díváte na 7. finále Stanley Cupu, pak jistě víte, že tento vrcholný zápas sezóny je napěchovaný komerčními přestávkami a chvíli nevíte, co teï v noci máte dělat. Já jsem tyto pauzy a volný čas využil k tomu, abych opět doplnil další informace na stránky. V sekci o Star Wars Kinect už nyní naleznete prvních pět screenshotů a také jsme spustili menu o hře, které vás odkáže na doposud vydané trailery / videa.

Jak jsem již slíbil v různých komentářích k novinkám, škola mi už skončila, tudíž mám více času na stránky a budu se snažit doplnit další obsah. Pro tentokrát jsem se zaměřil na náš Youtube kanál, kde postupně nahrávám všelijaká videa a na rozjezd jsem přeložil do češtiny všechny tři CGI trailery na The Old Republic. Pokud si tedy chcete znovu vychutnat tyto filmečky i s českými titulky, pak mrkněte třeba zde, kde jsou tyto epické kousky pěkně pohromadě. Postupem času si v budoucnu můžete, že stránky se budou decentně aktualizovat, tam přidáme video, támhle zase nějaký obrázek atp.

Kompletní galerie

Nicméně pokud je mezi vámi někdo schopný a měl by zájem spolupracovat, pak se mi ozvěte. Rádi přivítáme v týmu nějakého nového kolegu. Pořád někoho hledáme.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Rastaman - 16.06.2011 | 12:41

nato ze je to na xbox 360 tak teda grafika nic moc