Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Anketa: Jaký filmeček k The Old Republic se vám nejvíce líbí?
08.06.2011 20:03 | Autor: C.I.S.I.

Tak to máme za sebou. BioWare nám na E3 ukázali zřejmě poslední filmeček k The Old Republic a my jsme se rozhodli, že konečně obměníme naší anketu a nahodíme pro vás novou otázku. Ta zní: "Jaký filmeček k The Old Republic se vám nejvíce líbí?"

Odpovídat můžete jako vždy v levém sloupci stránek, kde je anketa umístěna. Jestli jste z nepochopitelných důvodů tyto trailery ještě neviděli, pak klikněte na příslušné obrázky níže, jež vás potom odkážou na vámi zvolené trailery. Výsledky předešlé ankety najdete na zde.

      

A jak hodnotíme my?

C.I.S.I.: Já osobně mám asi nejradši Deceived. Není možná po grafické stránce tak kvalitní jako pozdější kousky, ale to nadšení a radost, když jsem ten trailer viděl poprvé, na to nikdy nezapomenu. Bylo to něco nového, co v oblasti Star Wars her nemělo obdoby. A hlavně jsem konečně viděl, jak to vypadá, když se proti sobě střetnou desítky Jediů a Sithů zároveň.

Fluke: Musel jsem zvolit Hope, protože chtě nechtě je Trooper mé velmi oblíbené povolání, a stejně jako pro C.I.S.I.ho bylo dechberoucí vidět bitvu mnoha Jediů, pro mě bylo dechberoucí vidět vojenskou akci společně s úspěšným nakopáním zadku Darthu Malgusovi :) Doufám, že Bioware budou mít ještě nějaké filmečky v záloze ,a už teï mě mrzí, že takhle nevypadal třeba Clone wars seriál.

P.S. abych nezapomněl připomenout, všechny filmečky se odehrávají pár dekád před hrou samotnou. Takové mezidobí tvoří komiks s Jedi Satelle Shan, který se odehrává po těchto událostech, a Satelle je v něm mladá Padawanka. Ve hře samotné to už bude dospělá žena s titulem Grand Master Jedi:)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
9.

Palo - 10.06.2011 | 15:15

Nechť síla provází Republiku. Tak to vidím já. A ikdyž se povedlo všechno a je těžké si vybrat, pro mě bylo úžasné když se troopeři střetli se sithy v HOPE.

8.

AdrianBBCO - 10.06.2011 | 13:11

jako zapřísáhlej Republican mam nejradši Hope pac tam byl trooper fakt v plny kráse na druhou stranu Deceived byl začátek, akce a nepřekonatelná chuť vyvraždit Sithi do posledního za to co udelaly ale kdyz prisel Return tak sem mel hubu az na podlahu a do teï nemám slov... je těžké si vybrat ale volím Return za ukázku Smugllera Troopera i Jedie v obou formách.

7.

Gaillen - 09.06.2011 | 12:52

Já jsem pro Return a Hope je to hodně vekej nářez

6.

Voltík - 09.06.2011 | 02:22

Volim Return. Je v něm všechno. Oběť rytíře, zabití svého mistra, vesmírná bitva a konečně někdo zapojil do hry i pašeráka. Každá strana uhrála svůj díl vítězství. Rovnováha síly nebyla porušena.

5.

Pétos - 08.06.2011 | 22:05

hmm souhlasim s váma. Hope a Return jsou opravdu něco, ale Deceived prostě vzbuzoval ten úžas začátku a představoval úplně něco nového

4.

G.Logan - 08.06.2011 | 21:38

Já mám osobně radši Hope. Sithové i Jediové jsou super , ale tady je vidět, že i vojclové nedaj svoji kůži lacino..

3.

Drom - 08.06.2011 | 21:24

jinak jsem na to, stejne jako C.I.S.I., Deceived mel takove to kouzlo. Nikdo to necekal a navic je ten trailer po strihove a pribehove strance nejlepsi.

2.

Drom - 08.06.2011 | 21:21

na CT24 ted v Hydeparku pousteli Return trailer byl tan jao host producet Star Wars Rick McCallum

1.

Obi-Fox - 08.06.2011 | 20:56

Souhlasim stebou c.i.s.i. Ten první pocit...to bylo něco... taky na to nezapomenu oni jsou všechny skvěly ... ale deceived je prostě best...až na to že zabijou toho mistra