Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Speciální módy přidávající obsah do KotOR II
13.09.2009 00:00 | Autor: Eruandil

Jak možná někteří z vás ví, vývojáři KOTORu 2 (Obsidian Entertainment) museli pod nátlakem vydavatele (LucasArts) vydat hru předčasně a z toho důvodu nezbyl čas implementovat do hry některé prvky (např. planeta M4-78, továrna HK-50, dialogy s posádkou atd.), i když byly připravené texty s dabingem. Naštěstí od vydání vzniklo více projektů, které si daly za úkol tento obsah do hry implementovat. Do dneška z nich dva zůstaly aktivní a na ně se blíže podíváme.

První z nich je The Sith Lords: Restoration project (TSLRP), který už více než 4 roky připravuje Team Gizka. Vývojáři si kromě obnovení obsahu dali i za úkol opravit všechny bugy ve hře a to včetně chybek v textu, natočení úhlu kamer a chyb, znemožňujících dohrát hru. Bohužel to však vypadá, že vývoj tohoto projektu se zastavil (poslední update opravených chyb je někdy z dubna) a na otázku fanoušků, kdy bude tenhle projekt dokončen, dávají velmi nejasnou odpověï „When it’s done“ (Až bude). Jediná možnost, jak si zahrát hru s TSLRP je sehnat si uniklou betu, která ovšem není bez chyb, nebo doufat, že vývojáři vydají plnou verzi.

Druhý, relativně nový je The Sith Lords Restored Content Project (TSLRCP), jenž je dílem moderů Darth Stoney, Zbyl a Lord of Hunger. Na rozdíl od předchozího projektu to nechtějí tvůrci přehánět z dokonalostí a raději ho doladí formou pozdějších patchů. Co se týče srovnání obsahu s TSLRP, tak by měla obsahovat více obnoveného obsahu s tím rozdílem, že GenoHaradan bude přidán později formou updatu (a bude odlišný od toho, který je obsažen v TSLRP). Darth Stoney je také autorem modifikace droidí planety M4-78, a proto tvůrci slibují novou verzi M4-78EP (ovšem až po vydání TSLRCP), která bude plně kompatibilní s TSLRCP a bude navíc obohacena o nový obsah a dialogy. Uzavřená beta TSLRCP se pomalu chýlí ke konci a Darth Stoney doufá v uvolnění veřejné bety někdy v září, tak nezbývá než držet palce.

Užitečné odkazy:

TSLRP od Team Gizka - http://www.team-gizka.org/index.html

TSLRCP - http://www.deadlystream.com/forumdisplay.php?f=123

M4-78EP - http://www.m4-78ep.deadlystream.com/

UPDATE (6.10.2009): Kovi připravuje češtinu pro TSLRP

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
3.

Promio - 17.02.2010 | 16:02

Kde se to dá stáhnout tady to na str nikde nemáte nebo jsem to neviděl jen tu češtinu

2.

orkin-ondřej rolník - 21.12.2009 | 09:28

jj, to mi dělá taky...zajezdi si v jedničce a ve dvojce na kluzáky kašli

1.

Kyjak - 01.12.2009 | 21:10

Prosim potrebuji pomoct, nejdou mi zavody kluzaku, vzdy kdyz dojedu tak mi rekne ze sem nedokoncil zavod, nemuzu se dostat z onderonu, muzete mi pomoci ??