Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Knights of the Old Republic 2

» Patche

 Ve většině případů se stává, že se ve hrách po vydání najdou ještě nějaké chyby, které je potřeba opravit. Proto se vydávají opravné patche, které po nainstalování známé chyby odstraní. Někdy patch nebývá pouze v jedné verzi kvůli jazykovým a regionálním mutacím, musíte si dát pozor jestli máte US verzi nebo EU verzi (respektive UK). Jindy jsou patche mezinárodní, přidají obsah navíc, anebo vůbec nevyjdou.

 Konkrétně u KotORu II byly vydány dva oficiální opravné patche a dva patche vylepšující kvalitu zvuku a videa (Rozbalí se v RARu přímo v adresáři hry). Patche jsou určeny pro původní PC CD verzi, můžete si je stáhnout z odkazů pod tímto textem.

Název

Popis

Download

UK patch 1.0a

První opravný patch pro britskou verzi musí být nainstalován před instalaci 1.0b

stáhnout - 1,9MB   

UK patch 1.0b

 Po nainstalování 1.0a můžete aplikovat tento druhý patch.

stáhnout - 16,1MB

 US patch 1.0b

Patch pro americkou verzi obsahuje i předchozí patch 1.0a, narozdíl od UK.

stáhnout - 12,2MB

 HQ Video patch

 Patch pro HQ kvalitu videa rozbalte přímo v adresáři hry, má 6 samostatných součástí.

stáhnout - 1.16GB

 HQ Music patch

 Patch pro HQ kvalitu zvuku rozbalte přímo v adresáři hry, jedná se o jeden soubor.

stáhnout - 148MB

 

 Doplňující info: Digitální verze (Steam/GOG) už tyto patche obsahují, jestli máte UK nebo US verzi poznáte podle ratingu na krabici. Evropská má loga PEGI 12+ (BBFC), americká používá ESRB se značkou T (Teen).